1. evropské tréningové centrum sumó

Vítejte v našem Hotelu Sumó, který se nachází ve městě Jilemnice v okrese Semily v Libereckém kraji. O Jilemnici se říká, že jsou branou do Krkonoš, a proto jsou turisty celoročně velmi vyhledávanou lokalitou. V našem hotelu se nachází 1. evropské tréninkové centrum sumó a jezdí k nám trénovat reprezentanti z celé Evropy.

V létě i v zimě rádi ubytujeme zejména větší skupinky sportovců, studenty, seniory a nabízíme ubytování také pro zdravotně postižené osoby. Upřednostňujeme skupinové a rekondiční pobyty, při kterých navíc poskytujeme slevu. Hotel disponuje kapacitou až 56 lůžek a vyberete si z následujících typů pokojů:
- devět 2-lůžkových pokojů se samostatnou postelí,
- dva 3-lůžkové pokoje se samostatnou postelí,
- osm 4-lůžkových pokojů se samostatnou postelí.
Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, rádiem a ledničkou. Ke každému přísluší vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a ručníky.

V objektu se nachází společenská místnost - klubovna s počítači, společenskými hrami a posezením na gauči nebo křeslech kde si zahrajete kulečník a šipky. Pro firemní setkání využijete zasedací místnost s kapacitou až pro 40 osob. Potřebnou techniku ​​Vám rádi zapůjčíme. V restauraci podáváme denně čerstvé snídaně, které jsou již v ceně a za příplatek Vám náš šéfkuchař rád připraví obědy a večeře. Při pohodlném posezení při jídle můžete příležitostně sledovat trénink zápasníků sumó. Pro Vaše výjimečné příležitosti či jen klidné posezení u vína je Vám k dispozici útulná vinárna situována v prostorách pod restaurací.

V hotelu jsme si pro Vás dále připravili 3 solária, posilovnu a rehabilitační bazének. Poskytujeme různé léčebné a rehabilitační procedury. Kromě toho si u nás odpočinete při sledování promítaných velkoplošných filmů. Zasedačka, restaurace, vinárna a některé pokoje jsou klimatizované, takže se budete cítit příjemně i během horkých měsíců. Hned vedle hotelu využijte krytý bazén se saunou, který je vhodný i pro plavání kojenců a malých dětí. Na druhé straně od hotelu najdete sportovní centrum kde si zahrajete basketbal, volejbal, fotbal, tenis či bowling. Pro naše nejmenší hosty máme k dispozici dětskou postýlku a hračky. V příznivém počasí oceníte venkovní posezení na kryté terase s barem, kde si na grilu připravíte oblíbené jídla. S parkováním si nemusíte dělat starosti, u objektu je dostatečný prostor až pro 15 aut.

Když už budete v Jilemnici, neměli byste vynechat návštěvu různých atrakcí, které se nacházejí v okolí. Vyberte se například na zámek Jilemnice, do Krkonošského muzea Jilemnice, na hrad Dolní Štěpanice či do muzea krkonošských řemesel. V horkých dnech se osvěžíte na koupališti Benecko. Zajímavou zastávkou bude rozhledna U Borovice a Cimrmanova nejnižší rozhledna na světě. V zimě si zasportujete v několika blízkých lyžařských střediscích, jako je Kozinec, Homole, Benecko, Kněžický vrch, Na Stráňce, Aldrov nebo Janova Hora. V Jilemnici se také nachází tréninkové centrum biatlonu.

Pokud hledáte dokonalý odpočinek a regeneraci, v Hotelu Sumó si jednoznačně přijdete na své. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!