Komfortní hotel se skvělou polohou

Vítejte v našem Hotelu U Martina Praha, lokalizovaném u Arbesova náměstí na hranici Smíchova a Malé strany v historickém centru Prahy, nedaleko Pražského hradu a Karlova mostu. V blízkosti hotelu se nachází mnoho dalších turisty oblíbených turistických zastávek, jako je Národní divadlo, Žofín, Střelecký ostrov, Rudolfinum, Kampa a přímo u hotelu se nacházejí Petřínské zahrady.

Celoročně Vás rádi přivítáme ve čtyřech typech pokojů s celkovou kapacitou až pro 59 hostů. Vyberete si následujících ubytovacích jednotek:
- šest 2-lůžkových pokojů s oddělenými postelemi,
- deset 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- pět 3-lůžkových pokojů s jednou manželskou a samostatnou postelí,
- tři 4-lůžkové pokoje s jednou manželskou a dvěma samostatnými postelemi.
Na všech pokojích nechybí televize se satelitním příjmem, pracovní stůl, klimatizace, minibar, trezor a bezplatné WiFi připojení na internet. V koupelnách najdete sprchový kout, fén, ručníky a toaletu, na některých se nachází vana. Dva pokoje jsou bezbariérové. Na hotelu je pro Vás k dispozici žehlička a rádi Vám zapůjčíme i dětskou postýlku a jídelní židličku.

Samozřejmostí je recepce, která je pro Vás k dispozici 24 hodin denně. Součástí hotelu jsou dvě vynikající restaurace Atrium a Zubajda s bezbariérovým přístupem. Pro naše hosty poskytujeme 15% slevu na servírované jídlo. V Atriu pro Vás podáváme každý den čerstvé snídaně. Na baru si objednáte oblíbené nápoje a přímo z tanku Vám načepujeme pivo Pilsner Urquel. Pokud k nám přicestujete autem, rádi Vám zajistíme místo v garáži (nutná rezervace předem).

Praha i její okolí nabízí množství úžasných míst, které stojí za to vidět. V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází jedna z nejznámějších dominant Prahy - Petřínská rozhledna s lanovkou, dále Karlův most, Kampa (doporučujeme navštívit Museum Kampa), Pražský hrad, Národní divadlo, Žofín, Střelecký ostrov a Rudolfinum. Čeká zde na Vás množství útulných kavárniček a výborných restaurací, galerie, muzea, divadla a v neposlední řadě parky a romantické procházky. S dětmi mi vyražte do ZOO, planetária, mořského světa na Výstavišti, Aquapalace Praha, Toboga Fantasy Zličín, muzea Lega nebo do JumpParku Zličín, kde se skvěle vyřádíte i Vy. V létě se zchladíte na koupališti Petynka nebo Divoká Šárka. V nepříznivějším počasí si zaplavete v plaveckém stadionu Podolí a Radlice.

Ať už přijedete do Prahy za romantikou nebo rodinným výletem, pobyt v Hotelu U Martina Praha Vám zajistí skvělé vzpomínky na toto krásné město.