Letní zahrádka, skvělý wellness

Když se spojí elegance, styl a pohodlí ... Přesně tak se dá charakterizovat náš Hotel U Zvonu ***, který je jedinečný i díky spojení ubytování v centru horského města Vrchlabí a zároveň v úžasné přírodě Krkonoš.

Celoročně se můžete ubytovat v některém z našich pokojů nebo apartmánů Hotelu U Zvonu ***, jehož celková kapacita je 40 osob. Ubytování nabízíme v těchto jednotkách:
- osm 2-lůžkových pokojů Standard s manželskou postelí (dvě jsou navíc s přistýlkou pro jednu osobu),
- šest 2-lůžkových pokojů Deluxe s manželskou postelí, které jsou designově laděné pro potřeby současné doby,
- dva rodinné pokoje - každý s manželskou postelí v ložnici a dvěma přistýlkami na gaučovém sezení v obývací části,
- jeden apartmán pro 4 osoby, který se skládá z manželské postele v ložnici a dvou přistýlek v obývací části.

Každý z uvedených typů pokojů a také apartmánů obsahuje také televizor se satelitním příjmem, minibar, ledničku a telefon. Apartmán má navíc kachlové kamna, rodinné pokoje zas kuchyňský koutek s el. vařičem a rychlovarnou konvicí. Komfort během pobytu nabízí pokaždé vlastní koupelna s toaletou. V pokojích je se sprchovým koutem a v apartmánu je s vanou. Do kteréhokoliv pokoje i apartmánu je možné umístit dětskou postýlku. Samozřejmostí je také bezplatné WiFi připojení na internet zdarma.

Perfektní servis, který nabízí náš hotel. Nejen to oceníte, když se přijdete ubytovat k nám. Na recepci Vás s radostí přivítá náš personál. Můžete zde také zaplatit kreditní kartou, uschovat si vlastní sportovní potřeby nebo využít služeb vyprání a vyžehlení prádla. V kavárně si zase pochutnáte na skvělé kávičce nebo koláčky. Právě zde se můžete začátkem dne dobře nasnídat. Služby polopenze nebo plné penze nabízíme v našem partnerském hotelu Gendorf, vzdáleném cca 100 m. V něm si také můžete dopřát báječný odpočinek v špičkovém wellness centru.

Na upravené zahrádce lze zaposlouchat i do zvuků okolní přírody. Dokonale si zde může odpočinout Vaše mysl odpočíváním na posezení na terase. Po dohodě Vám můžete zapůjčit i gril. Parkování vozidel je zajištěno přímo u objektu. Přijďte a užívejte si ten nejlepší relax v srdci Krkonoš.

Aktivní rekreanti se zajisté nadchnou možnosti udělat si pěší túru do přírody Krkonoš, nebo si naplánovat výlet po historickém centru města. Klidně se i po cyklostezkách můžete dostat k turistami vyhledávaným místům, jako jsou Bozkovské dolomitové jeskyně, Zoo ve Dvoře Králové nebo Hrad a zámek v Trutnově. Během letního období výborně padne ochlazení se v přehradě Labská, vodní nádrži Jahodnice i přehradě Les Království. V zimě dobře padne lyžování v blízkých střediscích Skiareál Vrchlabí Kněžický vrch i Ski areál Bubákov - Herlíkovice.