Rodinný hotel s restaurací

Hotel Valnovka najdete v obci Kamenice (část Ládví), v okrese Praha - východ. Obec se nachází jen 25 km od centra Prahy a pokud se vyberete na jih, město Benešov je vzdáleno jen 19 km.

V okolí se můžete vydat na procházky nebo využít cyklostezky. Nadšenci historie jistě rádi navštíví zámky Konopiště, Štiřín, Průhonice, Kamenice či Olešovice. Milovníkům piva doporučujeme navštívit Štiřínský pivovar a Pivovar Velké Popovice. Zajímavostí je obec Hrusice, kde se narodil malíř Josef Lada, zde můžete navštívit místa, které připomínají jeho malby a ilustrace. Vodní radovánky si užijete v Aquaparku Čestlice, pokud hrajete golf nebo chcete začít, vyzkoušejte golfové hřiště Štiřín. Určitě nevynechejte návštěvu Prahy, kde můžete vidět mnohé památky (Karlův most, Pražský hrad, Staroměstská radnice s orlojem), zajít do ZOO Trója, navštívit muzea, galerie i divadla a strávit čas pestrými aktivitami, které tato metropole nabízí.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 39 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:

- sedm 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové pokoje se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- pět 3-lůžkových pokojů se třemi samostatnými lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek a televizí. Některé pokoje disponují také křesly nebo pohovkou a konferenčním stolkem. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro děti Vám dle potřeby připravíme dětskou postýlku (v případě použití vlastního ložního prádla bez poplatku). V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí hotelu je restaurace, k pobytu je možné přiobjednat snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. Při restauraci najdete také salonek s kapacitou 50 osob, který je vhodný na rodinné oslavy, firemní akce, školení či soustředění. V letních měsících si posedíte na terase u restaurace. Děti se vyhrají v dětském koutku s hračkami.

Wellness centrum přímo v objektu nabízí vnitřní bazén (12 x 5 m), vířivku se slanou vodou a saunu. Také máte možnost využít tělocvičnu, kde se pravidelně cvičí různé druhy cvičení, uvolnit se můžete při masáži a dalších wellness procedurách. (Uvedené služby jsou zpoplatněny.)

Cyklisté ocení možnost odložit kola ve vyhrazeném prostoru. Přímo u hotelu se nacházejí parkovací místa pro 10 aut. Těšíme se na Vaši návštěvu v Hotelu Valnovka.