Komfortní pokoje za přijatelné ceny

Hotel Vinum Coeli se nachází v centru obce Dolní Kounice v okrese Brno - venkov, v Jihomoravském kraji. Tato oblast je známá svým vínem a tradicemi.

Okolí Vám nabízí mnoho možností na aktivní odpočinek. Pěšky se můžete vybrat k místním památkám, doporučujeme Vám navštívit hrad a zámek Dolní Kounice (800 m), židovskou synagogu (250 m) a hřbitov (1 km), klášter Rosa Coeli (500 m) či kapli sv. Antonína (1000 m). Cyklisté se rádi vydávají na zámky Oslavany (12 km), Moravský Krumlov (12 km), Rosice u Brna (15 km) nebo hrad Špilberk Brno (23 km). S rodinou si jistě rádi uděláte výlet do Aquaparku Moravia v Pasohlávkách nebo do ZOO v Hodoníně. V létě najdete v okolí hned několik koupališť (Němčičky, Horní Bojanovice, Hustopeče, Mikulov - Riviéra), přírodní koupání si užijete u přehrady Nové Mlýny. Nejbližší lyžařské středisko Němčičky je vhodné i pro rodiny s dětmi.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v hotelu, který se nachází v historické budově. Celková kapacita hotelu je 66 hostů v 21 pokojích a poskytuje pohodlné ubytování jak pro rodiny či menší skupiny, tak i pro větší skupiny při organizaci rodinných oslav či firemních akcí.

Ubytovat se můžete v hlavní budově nebo v depandance hotelu. V hlavní budově je Vám k dispozici:
- pět 2-lůžkových pokojů (pokoje č. 8, 9, 10, 13, 14),
- jeden bezbariérový 2-lůžkový pokoj s přistýlkou ​​(pokoj č. 3),
- dva 2-lůžkové pokoje s přistýlkou ​​(pokoje č. 11, 12),
- tři 2-lůžkové pokoje se dvěma přistýlkami (pokoje č. 2, 4, 6),
- jeden 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi se dvěma přistýlkami (pokoj č. 5).
V depandance se můžete ubytovat v:
- dvou 2-lůžkových pokojích (pokoje č. 15,22),
- tří 2-lůžkových pokojích s přistýlkou ​​(pokoje č. 17, 19, 20),
- dvou 2-lůžkových pokojích se dvěma přistýlkami (pokoje č. 16, 18),
- jednom 4-lůžkovém rodinném pokoji se dvěma ložnicemi (pokoj č. 21).

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek a přistýlek (na pohovce), úložnými prostory a pracovním stolem. V pokojích v hlavní budově je pro Vaši zábavu umístěná televize. Pokoje deluxe (3, 4, 6) disponují také balkonem a minibarem. Ke každému pokoji přísluší koupelna s toaletou a sprchovým koutem (v pokojích č. 17 a 19 s vanou). V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro nejmenší děti poskytujeme dětskou postýlku.

Recepce je Vám k dispozici během dne, správce je přítomen 24 hodin denně. V budově hotelu se nachází restaurace (k pobytu je možné přiobjednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi) a také bar. Na organizaci oslav nebo konferencí Vám nabízíme menší salonek pro 30 osob, vinárnu pro 25 osob nebo sál pro 110 - 150 osob (dle požadovaného využití - rauty, divadlo, konference apod.). Organizátorům zapůjčíme v případě potřeby také vybavení (flipchart, plátno, projektor).

Pokud jste sportovně založení, zahrajte si bowling přímo v hotelu, nebo si zacvičte v posilovně. Hotelovým hostům také zapůjčujeme horská kola. U hotelu najdete zahradu v posezením, kde máte možnost využít gril. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, poskytneme Vám prostor pro odkládání kol. Auta pohodlně zaparkujete na parkovišti pro více než 20 aut u hotelu.

Užijte si klid v pohodlném hotelu v blízkosti města. Rádi Vás přivítáme v Hotelu Vinum Coeli.