Výhodné ubytování v klidném prostředí.

Internát MěSOŠ Klobouky stojí v blízkosti centra města Klobouky u Brna, v okrese Břeclav. Jihomoravský kraj Vám nabídne aktivity a zábavu během celého roku.

Tato lokalita je ideálním místem pro cykloturistiku, na výlet se však můžete vybrat i pěšky. V okolí je několik rozhleden, v CHKO Pálava najdete kromě krásné přírody i zříceniny dvou hradů. Zámek v Lednici nebo Mikulovský zámek jsou téměř povinností při návštěvě Jižní Moravy. Děti se potěší i poučí v ZOO Hodonín. Koupání a vodní sporty Vás budou bavit u přehrady Nové Mlýny, rybaření si zase užijete při nádrži Mušov. I když se tento kraj vyznačuje spíše mírnými teplotami, najdete zde také lyžařská střediska, například Němčičky a Uhřice.

Celoročně pro Vás nabízíme ubytování v pokojích internátu, který patří ke střední odborné škole. Celkově je zde možné ubytovat 21 hostů.

Všechny pokoje se nacházejí v přízemí, k dispozici máte sedm 3-lůžkových pokojů, každý z nich je vybaven samostatným lůžkem, palandou, skříněmi a stolem se židlemi. Sociální zařízení je společné, na chodbě. Najdete zde dvě koupelny, pro dámy a pro pány, se sprchovým koutem a toaletou. Hosté mohou využít i kuchyňku s ledničkou a rychlovarnou konvicí. Parkovací místa najdete na bezplatném městském parkovišti jen několik metrů od internátu. Ciťte se v našem Internátu MěSOŠ Klobouky výborně!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky