Chalupa s výhledem, fitness a saunou!

K pronájmu nabízíme Ježkovu boudu, která je situována uprostřed lesů, na jižní straně Růžové hory, v blízkosti města Pec pod Sněžkou. Přímo z chaty se Vám naskytne krásný výhled na nezaměnitelnou krkonošskou přírodu a okolní lyžařská střediska.

Ježkova bouda je velká chata poskytující pronájem pro 10 až 20 osob. Součástí chaty je velká společenská místnost s jídelním posezením, LCD televizí se satelitním příjmem, CD a DVD přehrávačem, videem, disco-efekty a kulečníkem. Zajímavou je další tzv. selská dobová místnost s krbovými kamny, typickým dřevěným posezením a možností zahrát si šipky. Pro přípravu jídel Vám poslouží velká kuchyně se dvěma elektrickými sporáky s troubou, dvěma ledničkami, pultovým mrazákem, myčkou nádobí a skladem na potraviny.

Součástí chaty je jeden 2-lůžkový pokoj, dva 3-lůžkové a tři 4-lůžkové pokoje. V případě potřeby je zde i dětská postýlka. V chatě se dále nachází dámská a pánská koupelna každá se sprchovým koutem, ta dámská navíc s pračkou a také dámské a pánské toalety.

Výhodou chaty je vlastní tělocvična s fitness strojem, rotopedem a navíc i sauna (za poplatek). U chaty je pro Vás připraven altánek s posezením, zahradním krbem a grilem. Také zde naleznete ohniště s posezením, dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou a houpačkou. Na úschovu lyží slouží odkládací prostor. Auta zaparkujete cca 100 metrů nad chatou, v nepříznivějším období v Peci pod Sněžkou.

Z chaty se můžete vydat na turistiku k Dolnímu a Hornímu úpskému vodopádu, rozhledně Hnědý vrch, na majestátní Sněžku či Černou horu. Pro rodinky s dětmi bude zajímavou Herní krajina Pecka a Relaxpark Pec pod Sněžkou. Výborný odpočinek ale i zábavu si dopřejete v Aquparku Špindlerův mlýn a Aquacentru Jánské lázně. Lyžovačku a snowboarding si užijete na blízkých svazích Skiresortu Černá hora - Pec, Skiportu Velká Úpa, Ski areálu Malá Úpa a mnoha dalších v blízkém okolí. Těšíme se na setkání s Vámi v Ježkově boudě.