Rodinný kemp s množstvím atrakcí

Kemp Dobronice u Bechyně se nachází v klidném přírodním prostředí jižních Čech, v obci Dobronice u Bechyně, na levém břehu řeky Lužnice. Jedinečný výhled na zříceninu hradu Dobronice je jednou z východ, proč se ubytovat u nás.

Poloha kempu ho předurčuje k trávení krásných chvil v každém ročním období. V létě se zde vykoupete v řece nebo ulovíte ryby. Neméně dobře padne procházka přírodou se sběrem lesních plodů a hub i jízda na kole až k rozhledně Radětice. Vzdálenější lázeňské městečko přímo volá na relax v bazénech nebo wellness v lázních Bechyně. Při pobytu u nás doporučujeme navštívit i Muzeum historických vozidel, starou zemědělskou techniku ​​a selský pokoj v Pořežanech u Týna nad Vltavou. Spolu s dětmi si naplánujte výlet i do Zoo Tábor nebo Krokodýlí zoo Protivín. Kouzlo zimy si užijete během procházek obcí s občerstvením v našem kiosku.

V letním období nabízíme ubytování v našem Kempe Dobronice u Bechyně, který je kapacitně uzpůsoben pro maximálně 14 osob. Vybrat si u nás můžete:
• jeden 2-lůžkový apartmán se dvěma samostatnými lůžky,
• jeden 4-lůžkový apartmán s manželskou postelí v jedné ložnici a manželskou postelí v druhé ložnici,
• jednu 8-lůžkovou chatu se dvěma ložnicemi, přičemž každá má vlastní vchod. Obě ložnice jsou 4-lůžkové se čtyřmi samostatnými lůžky. Dají se pronajmout jako celek (chata) nebo samostatně.

V chatce i apartmánu si připravíte jídla v kuchyňském koutku. V apartmánech je kuchyňský koutek s elektrickým vařičem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí, kuchyňským nádobím a jídelním posezením. V chatce je součástí každého pokoje mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, veškerý potřebný nádobí a jídelní sezení. Apartmány jsou dovybaveny vlastní koupelnou si sprchovým koutem a toaletou, sezením na terase a otevřeným ohništěm. Hosté v chatkách využijí společnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou před chatkou, nebo dva sezení při chatě. Všude je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

U nás se můžete zahrát sportovní hry, ugrilovat si jídla na grilu nebo odpočívat na sezení. Děti se zabaví na hřišti s houpačkami a prolézačkami. Víme Vám umožnit plavbu na lodích nebo zajistit potřebné věci k rybaření. Oplocený pozemek Vám dodá pocit bezpečí při parkování aut v kempu. V areálu kempu je umístěn kiosek s občerstvením. Těšíme se, že u nás prožijete zajímavě strávený čas. Přijďte do našeho rodinného kempu.