Nové pokoje, super lokalita, dobrá cena

Hledáte cenově dostupné ubytování v Zlíně? Tak neváhejte a přijďte do naší zrekonstruované Koleje Antonínova (U6), která nabízí prostor pro jednotlivce, páry i skupinky na kratší či delší pobyty.

Romantické procházky městem i pěší turistika vyplní Váš vzácný čas. Ne nadarmo dostalo město přívlastek město zeleně. Spolu s dětmi si udělejte výlet do Zoologické zahrady Zlín. Za kulturou doporučujeme vyrazit do divadla. V místním zámku se aktuálně nachází Muzeum jihovýchodní Moravy. V blízkosti je také Přehrada Fryšták. Krásy přírody pod zemí oceníte ve vzdálenější Zbrašovské aragonitové jeskyni. V zimě doporučujeme bruslení na ledě nebo návštěvu kina.

Celoročně si můžete vybrat jeden z našich 172 pokojů, které jsou součástí buněk. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 340 hostů. Na výběr máte:
- čtyři 1-lůžkové pokoje v rámci jedné 4-pokojové buňky,
- čtyřiadvacet 1-lůžkových pokojů v rámci 3-pokojových buněk,
- čtyřiadvacet 1-lůžkových pokojů v rámci 4-pokojových buněk,
- čtyřiadvacet 2-lůžkových pokojů v rámci 3-pokojových buněk,
- čtyřicet osm 2-lůžkových pokojů v rámci 4-pokojových buněk,
- čtyřiadvacet 3-lůžkových pokojů v rámci 3-pokojových buněk,
- čtyřiadvacet 3-lůžkových pokojů v rámci 4-pokojových buněk.

Součástí každé buňky se nacházejí tři nebo čtyři pokoje, které sdílejí společnou kuchyňku. Ve výbavě kuchyňky je keramická varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a jídelní sezení. Hostům v buňce je zajištěn komfort i díky vlastní koupelně se sprchovým koutem, toaletou a samostatné toaletě. Nechybí bezplatné WiFi připojení na internet.

Společný čas si dopřejete i ve společenské místnosti s televizí. U nás máte k užívání i internetovou studovnu či místnost s pračkou, sušičkou a prostor na uschování kol. Na recepci Vám s ochotou poradíme a zapůjčíme vysavač a žehličku. Také zde zaplatíte kreditní kartou. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás v jednom z nejkrásnějších kolejí ve Zlíně!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky