Loading

Ubytování u aquaparku na Královéhradecku

(1 objekt)

Horská chata Merlin

Janské Lázně, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
U aquaparku a lyžařského střediska...
1 - 1 / 1

Názory a doporučení

Jitka Žižková (ubytovatel) 8.7.2020
Navštěvu Prachovských skal, filmařské atraktivní lokality a nespočetné množství kulturních a přírodních památek v celém CHKO. Nádherné cyklostezky.
Milan Sedlák (ubytovatel) 8.7.2020
Možnost navštívit ZOO Safari Dvůr Králové, Krkonoše - lanovky na Sněžku, Černou Horu, v blízkosti koupaliště, cyklostezky, lyžařské areály ve Vrchlabí, Špindlerově Mlýně...
Květa Musílková (ubytovatel) 8.7.2020
Návštěva skalního města je pro každého nádherný zážitek. Musíte se ale připravit na velký příval turistů, a proto je lepší naplánovat si pobyt nebo dovolenou na termín mimo hlavní turistickou sezonu. Tím, že máte zajištěné parkování v místě pobytu, můžete se volně vydávat do vzdálenějších míst a poznávat Teplické skály, Broumovské stěny a vydat se i k našim sousedům do Polska. Všude je krásná příroda, která láká na pěší výlety, ale můžete navštívit řadu historických památek východních Čech.
Lucie Taterová (ubytovatel) 8.7.2020
mnoho zámků a hradů v okolí, barokní kostel s prosklenou střechou v Neratově, výlety: Babiččino údolí a zámek v Ratibořicích, Teplicko-Adršpašské skály, výlety do Polska - lázeňské městečko Kudowa Zdroj, Klodsko, poutní místo a barokní bazilika ve Vambeřicích, muzeum betlémů
Roman Miezga (ubytovatel) 8.7.2020
V blízkosti mnoho zajímavých atrakcí . Adršpach skalní město. Dvůr Králové zologická zahrada. V nedalekém Polsku mnoho zajímavostí.
Jana Peterkova (starší pár - návštěvník) 7.7.2020
Zajímavý region s mnoho možnostmi vyžití.
Daniel Kozák (ubytovatel) 7.7.2020
Vila Český ráj v Podhradí u Jičína spadá do nejkrásnějšího regionu v čechách a tím je ČESKÝ RÁJ, který patří mezi TOP neužasnější a nejkrásnější krajinu, kde najdete spoustu skalisek, rybníků, kempů, cyklotras, turistických tras, vyhlídkových letů a hustotou zámků, hradů, zřícenin patříme mezi další TOP v republice. Přijdte nás navštívit a sami poznáte jaké krásné místa zde ještě objevíte.
KLÁRA HLAVÁČOVÁ (skupina - návštěvník) 7.7.2020
Dvoračky, Horní Mísečky.
Markéta Brůčková (ubytovatel) 6.7.2020
Pořád jsme hory, které mají ducha i přes výstavbu nových apartmánových domů. Milovníci hor si zajisté najdou svá místa, kde stráví příjemnou dovolenou a vyčistí si hlavy.
Iveta (rodina s malými dětmi - návštěvník) 5.7.2020
Zemská brána, Velká Deštná, Neratov
Jiří Imlauf (ubytovatel) 4.7.2020
V okolí se nachází řada turistických míst dostupných pěšky, na kole (cyklostezka vede kolem penzionu), či autem - např. Hrad Pecka, Zámek a hospic KUKS, pPehrada na Labi Les Království, Zřícenina Kumburk, Lázně Bělohrad, Hořice, Nová Paka, Safari Dvůr Králové, atd..
Jan (rodina s malými dětmi - návštěvník) 4.7.2020
Klidné a malebné prostředí, které rozhodně stojí za návštěvu
Zdeňka Tučková (ubytovatel) 3.7.2020
Region Kladské Pomezí je jeden z nejkrásnějších v Čechách. Má mnoho přírodních krás a kulturních zajímavostí. Od Broumovských stěn, Adršpašsko-Teplických skal po část Orlických hor a část Krkonoš. Zasahují do tohoto regionu i polské Stolové Góry a Bledné skály. Je zde i mnoho kulturních památek - Ratibořice - Babiččino údolí, Benediktínský klášter v Broumově, Hospital Kuks, Opevnění Dobrošov, Pevnostní město Josefov a několik zámků, Náchod, Ratibořice, Opočno, Rychnov n/K, Nové Město n/M. Nelze pominout ZOO Dvůr Králové n/L.
Hana Vondráčková (starší pár - návštěvník) 3.7.2020
mnoho možností pro každého, cyklo, historie, koupání
Miroslav matula (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 2.7.2020
zejména přírodu a specifické přírodní úkazy a zejména pro dospívající děti pobyt v v této přírodě, pobyt na čerstvém vzduchu a pří vhodně voleném programu i odpočinek od IT
Jitka Karmáčková (ubytovatel) 29.6.2020
Ideální pro turistiku
Anna (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 29.6.2020
Dobrý
Jana Němcová (skupina - návštěvník) 24.6.2020
Super
Lida Podana (starší pár - návštěvník) 24.6.2020
Klausovy důl, modré kameny
Pavla Strnadová (ubytovatel) 22.6.2020
V blízkém okolí cca do 30 km je možné navštívit šlechtická sídla - Opočno, Nové Město nad Metují, Náchod, Častolovice, Kostelec nad Orlicí, Doudleby nad Orlicí, Potštejn, Rychnov nad Kněžnou. Nenáročný horský terén je vhodný i pro rodiny s dětmi.
Zuzana Vondroušová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.6.2020
Krásná příroda. Doporučujeme navštívit Prachovské skály i hrad Kost.
Josef Hendl (ubytovatel) 22.6.2020
Přilepšujeme vám 50% slevou do našeho největšího Evropského soukromého muzea v Náchodě, loni jsme dokonce v Pelhřimovské knize rekordů a kuriozit, a v knize od toulavá kamera č.26, podpořili bychom vaši návštěvu v Polsku v aquaparku 20% slevou kde je celoročně otevřeno a hlavně v případě nepříznivého počasi jste za pár korun jak v termálech,vířivky ,řeka , masážní trysky,sauny ,90 m tobogán a hlavně slaná mořská voda velmi příznivě působí a to opravdu doporučujeme vynikajicí i pro astmatiky. Další muzea , zámky a pevnosti jsou v našem blízkém okolí.
Marie Mertová (starší pár - návštěvník) 20.6.2020
Cikistické stezky.
Dominik Štark (ubytovatel) 15.6.2020
Okres Rychnov nad Kněžnou je bohatý na kulturní památky, sportovní a turistické destinace. Dominantou je příroda a zároveň snadno dostupná síť měst s velkou nabídkou sociálních služeb.
Věra Králová (ubytovatel) 14.6.2020
Česká Skalice - Zlíč je součástí mikroregionu Kladské pomezí. V Ratibořicích můžete navštívit nejen zámek a zámecký park, ale můžete zavítat i do Rudrova mlýna, mandlu či na Staré bělidlo a Viktorčin splav. V blízkosti jsou zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno či Hospital Kuks. S dětmi se můžete vydat do ZOO ve dvoře Králové, kde můžete absolvovat projížďku po Africkém safari. V České Skalici můžete navštívit muzeum Boženy Němcové a Barunčinu školu. Příjemné jsou procházky Adršpašskými a Teplickými skalami či Broumovskými stěnami. Milovníci vojenské historie si přijdou na své v pevnosti Dobrošov a Březinka z 2. světové války či v pevnosti Josefov, která byla postavena v letech 1780 - 87.
Josef Hlávko (ubytovatel) 14.6.2020
Území geograficky a turisticky patří do Kladského pomezí v podhůří Orlických hor, v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Rozkoš.
Cirda (skupina - návštěvník) 12.6.2020
1
Jolana Čermáková (ubytovatel) 11.6.2020
Centrální Krkonoše, jsou tradičně oblíbeným místem všech milovníků hor. Představují strategický bod pro hřebenové túry a v zimě díky svým výjimečně dlouhodobě příznivým sněhovým podmínkám jsou skutečným rájem lyžařů. Centrálním bodem středních Krkonoš je malebné město Vrchlabí a Špindlerův Mlýn.
Jiří Jiráň (skupina - návštěvník) 11.6.2020
Výborná lokalita
Josef Jelen (ubytovatel) 2.6.2020
Zlatá brána vstupu do Krkonoš.