Komplex hotelů s lázeňským zaměřením

Lázeňská léčebna Mánes se nachází v klidné části města Karlovy Vary, jen 10 minut chůze od centra města. Město leží na severním okraji Slavkovského lesa, který je vynikajícím místem na odpočinkové procházky.

Kromě samozřejmých aktivit jako jsou léčebné a relaxační procedury nabízí město Karlovy Vary mnoho dalších možností. Vyberte se na procházku a navštivte Tržní, Zámeckou či Sadovou kolonádu a samozřejmě Karlovarské Vřídlo. Na procházku přírodou se můžete vydat do lázeňského lesa. Pro sportovně založené zmíníme tenisové kurty, golfové hřiště a samozřejmě bazény. Pro rodiny s dětmi doporučujeme návštěvu motýlího domu u rozhledny Diana. V blízkosti města stojí zámek Doubí, hrad Loket, Hrad a zámek Bečov nad Teplou, Horní hrad Hauenštejn i zřícenina Andělská hora. V létě si můžete zajít například na přírodní koupaliště Rolava. O zimní zábavu máte postaráno v lyžařských střediscích Merklín, Plešivec, Klínovec, Boží Dar alebo Pernink.

Celoročně nabízíme ubytování v komplexu lázeňských hotelů. Ve čtyřech budovách se může téměř 200 hostů ubytovat v 99 pokojích. Tři hotely jsou propojeny chodbami, abyste se tak pohodlně přemístili například do jídelny nebo na procedury. K dispozici jsou tyto pokoje:

V Hotelu Čapek:
- třináct 2-lůžkových pokojů Superior,
- jeden 2-lůžkový apartmán.

V hotelu Mánes I:
- dva 1-lůžkové pokoje Superior,
- třináct 2-lůžkových pokojů Superior,
- dva 2-lůžkové apartmány,
- osm 2-lůžkových pokojů Economy,
- jeden 3-lůžkový pokoj Economy.

V hotelu Mánes II:
- dvanáct 1-lůžkových pokojů Standard,
- dvanáct 2-lůžkových pokojů Standard,
- pět 3-lůžkových pokojů Standard,
- dva 1-lůžkové pokoje Economy,
- dva 2-lůžkové pokoje Economy.

V hotelu Eden I:
- dvacet 2-lůžkových pokojů Economy,
- šest 3-lůžkových pokojů Economy.

V pokojích Superior patří k zařízení televize se satelitním příjmem, trezor, telefon i chladnička s minibarem a v některých pokojích i radiobudík. Podobné vybavení najdete i v pokojích Standard. Pokoje Economy disponují pouze základním vybavením, v některých pokojích najdete také televizor. V pokojích Superior, Standard a Economy Eden I najdete v každém pokoji vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. Hosté z pokojů Economy v hotelích Mánes I a Mánes II využívají společné sociální zařízení. V pokojích Superior najdete v koupelně fén, pro ostatní pokoje je možné ho zapůjčit. K některým pokojům náleží balkon. Na požádání vám do pokoje připravíme dětskou postýlku. Každý objekt komplexu disponuje vlastním výtahem. Ve všech budovách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Hotel nabízí několik druhů terapie, včetně masáží, vodoléčby, elektroléčby (biolampa, Interdyn, magnetoterapie), léčebného tělocviku a lázní (bahenní, uhličitá). Léčíme zejména diabetes a onemocnění trávicího ústrojí a pohybového aparátu.

Hotel nabízí možnost celodenního stravování, snídaně, obědy a večeře se podávají v jídelně v Hotelu Mánes I. Ve spojovacím koridoru, který vede do hotelu Čapek najdete restauraci. V Hotelu Eden I se nacházejí prostory určeny pro menší společenské akce do 50 osob (možné zapůjčení techniky).

V páté budově komplexu je umístěna tělocvična se základním fitness vybavením. K léčebně patří také asfaltové hřiště, kde si zahrajete míčové hry. Děti se u nás také zabaví, například v dětském koutku nebo na dětském hřišti s trampolínou, skluzavkou, houpačkou a prolézačkami. Samozřejmostí jsou parkovací místa přímo u hotelu a prostor pro úschovu kol. Rádi Vás přivítáme v Lázeňské léčebně Mánes.