Pokoje s bazénem v centru Jedovnic

Naše ubytování se nachází v rodinném domě v centru obce Jedovnice na Jižní Moravě, v turisty oblíbené lokalitě CHKO Moravský kras.

Během celého roku Vás rádi přivítáme ve třech pokojích s celkovou kapacitou až pro 12 osob. Vybrat si můžete dvoulůžkový, třílůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj. Pohodlně se zde vyspíte na manželské posteli nebo samostatných postelích a využít můžete i přistýlku. Na každém pokoji najdete menší kuchyňský koutek s ledničkou, rychlovarnou konvicí a elektrickým dvouvařičem. Společná kuchyňka se nachází v chodbě a je navíc vybavena mikrovlnnou troubou a velkou lednicí. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Bezplatné WiFi připojení je dostupné v celém objektu. Naši hosté mají v pobytu jednu hodinu zdarma v bazénu s teplou mořskou vodou a infrasauně. Příjemně si odpočinete i na venkovním posezení pod pergolou u krbu, kde si na grilu připravíte oblíbené jídla. Nezapomínáme ani na naše nejmenší hosty, Vaše dětičky se zabaví na houpačce nebo na pískovišti. Pokud si k nám vezmete kola, jednoduše si je odložíte na vnějším stojanu nebo zamknete dovnitř objektu. Ani s parkováním si nemusíte dělat starosti, Vaše auta si bezpečně zaparkujete za menší poplatek na oploceném pozemku nebo zdarma při cestě.

Pokud si pro vaši dovolenou vyberete Jižní Moravu a obec Jedovnice, určitě neprohloupíte. Čeká na Vás množství krásných míst, která by byla škoda neprobádat. Vydejte se kochat krásami přírody na Rudické propadání nebo propast Macocha. V okolí se nachází několik jeskyní jako je například Balcarka, Býčí skála, Kostelík, Výpustek, Pekárna, Jáchymka Punkevní a Kateřinská jeskyně. Nádherné scenérie se Vám naskytnou z rozhledny Podvrší a pokud Vás fascinuje historie, určitě se Vám bude líbit na zámku Blansko a Rájec nad Svitavou. A až budete v Blansku, zamiřte i s dětmi do místního aquaparku. Ani v zimě se nebudete nudit, ani ne 10 km od Jedovnic si zasportujete v Skiareálu Blansko - Hořice.

Levné ubytování s bazénem Jedovnice je tou správnou volbou, pokud se chystáte prožít klidnou dovolenou a přitom si dokonale odpočinout. Těšíme se na Vaši návštěvu!