Lyžování a relaxace v srdci Krkonoš

Romantický horský hotel Liberecká Bouda **** se nachází přímo u horní stanice Ski areálu Luisino údolí Dolní Dvůr, v srdci Krkonoš. Wellness s vnitřním bazénem, ​​vířivkou, saunou, masážemi a k ​​tomu vynikající speciality v restauraci dělají z našeho hotelu dokonalou oázou klidu. Vhodný je pro páry i skupinky organizující školní zájezdy, školy v přírodě, oslavy i teambuidlingy.

Krkonoše jsou krásným místem nejen ježděním po zpevněných značených trasách na kole i na provádění pěší turistiky. Hned při našem ubytování si nasbíráte hřiby či borůvky. Spolu s dětmi se zabavíte na Letné bobové dráze Špindlerův Mlýn nebo ve ZOO Dvůr Králové. Do paměti se Vám vryjí i vyhlídkové lety na Letišti Vrchlabí. Zaplavat si můžete v bazénech Koupaliště ve Vrchlabí. Obutí na lyžích se dostanete na svahy lyžařského střediska Ski areálu Luisino údolí Dolní Dvůr. V blízkosti se nacházejí také Lyžařská střediska Strážné, Špindlerův mlýn, Jánské Lázně, Horní Mísečky, Herlíkovice-Žalý. Výborné jsou u nás podmínky na běžkování, sáňkování i bobování.

Každý den v roce dokážeme v našem jedinečném hotelu ubytovat maximálně 57 osob. Na výběr máte u nás následující možnosti ubytování:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a možností jedné přistýlky,
- pět 3-lůžkových pokojů se třemi samostatnými lůžky,
- čtyři 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma lůžky + navíc jedna přistýlka,
- jeden společný 13-lůžkový pokoj v podkroví se samostatnými lůžky.

Každý pokoj je vybaven kromě příslušného počtu lůžek i televizí a jídelním koutem, jehož součástí je elektrická dvojplotna, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou se nachází ve všech pokojích, jedině jeden 3-lůžkový pokoj a 13-lůžkový mají k dispozici společné sociální zařízení na chodbě. Přistýlky jsou plnohodnotné lůžka, vytahují se z pod postele. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Rádi relaxujete nebo se bavíte? Tak využijte náš vnitřní bazén, vířivku, saunu, TV místnost, hernu, pingpong, stolní fotbal i šipky. Doporučujeme stravování v naší restauraci s terasou s celodenním stravováním. K dispozici je také recepce s možností platby kartou, lyžárna, pračka, žehlička, vysoušeč lyžařek, kongresová místnost, zasedačka s možností zapůjčení techniky. Děti potěší bohatě vybavené hřiště s atrakcemi nebo dětský koutek s hračkami. V exteriéru poslouží i terasa s posezením, ohniště, venkovní krb či zahradní houpačka. Parkování aut jsme zajistili přímo u hotelu. Stačí už jen přijít a prožít výjimečný čas. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Domácí zvířata, Kuřáky