Moderní luxusní apartmány v centru

Přijměte naše srdečné pozvání do přepychových dvou Luxury Apartments No. 91, které se nacházejí ve výborné lokalitě Českého Krumlova, přibližně 400 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov. Ideální poloha spolu s nadstandardním vybavením dělají z našich apartmánů skvělé místečko pro zamilované páry nebo rodinku.

Každý den v roce můžete přijít a ubytovat se v našich Luxury Apartments No. 91, jejichž celková kapacita je 5 osob. Na výběr máte tyto dva apartmány:
- Deluxe pro 2 osoby s manželskou postelí v ložnici,
- Superior pro 2 až 3 osoby s manželskou postelí a jeden a půl lůžkem v podobě rozkládacího gauče.

V každém jednom apartmánu se můžete podívat na program v televizi nebo si připravit chutnou večeři v kuchyni. Kuchyň je vybavena veškerým nádobím a el. spotřebiči - keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, kávovar, toustovač a jídelní sezení. Samozřejmostí je stylová koupelna se sprchovým koutem, fénem, župany a toaletou v každém apartmánu. K dispozici je zdarma WiFi připojení na internet.

Při každém apartmánu se nachází venkovní posezení. Můžete si u nás odložit i Vaše kola. Za ubytování se u nás dá zaplatit kreditní kartou. Po dohodě Vám nachystáme dětskou postýlku. Parkování vozidel je do 100 m od apartmánů. Těšíme se na Vás.

Pokud rádi preferujete aktivnější dovolenou, určitě si můžete zahrát squash nebo tenis. Dobře padne i romantická procházka městem, během které si můžete jít podívat na expozice několika muzeí - tortury, historických motocyklů, hradní, vltaníkov i voskových figurín. Oblíbená je také cyklistika, jízda na koni nebo hra golfu. S dětmi se dá navštívit i hvězdárna. Nadšenci pro přírodu si na své přijdou v Chráněné krajinné oblasti Blanský les. V zimním období doporučujeme věnovat se lyžování. Na blízkou je Ski areál Kozí pláň a Ski areál Chmelná.