Sauna, vířivka, krb - na jednom místě

Už z názvu našeho ubytování je jasné, že pokud hledáte výjimečnou dovolenou, přijďte do Luxusního Srubu. Ubytování se nachází v rekreační oblasti obce Frýdlant nad Ostravicí. Vířivka, sauna aj vnitřní krb jsou jen malou skládačkou toho, jak přežít přepychovou dovolenou.

Rozmazlovat se u nás v bohatě zařízeném Luxusním Srubu můžete během každého jednoho dne v roce. Náš dvoupodlažní srub je ideální pro 8 hostů, kteří hledají něco mimořádného.

Už při vstupu do stylově zařízeného srubu Vás nadchne jedinečnost. V přízemí je umístěna společenská místnost. Právě zde si zpříjemníte romantické večeři u krbu, oddechování na gauči nebo pohovce při sledování televizoru nebo se zahrajete kulečník. Vynikající speciality si s lehkostí uvaříte v naší opravdu nadstandardně vybavené kuchyni. Součástí je také jídelna s posezením. Komfort na tomto patře dotváří koupelna s vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou.

Masivní postele s kvalitními matracemi Vám vytvoří perfektní podmínky pro bezchybný spánek. Využívat můžete tři ložnice s manželskou postelí a balkonem i jednu ložnici s manželskou postelí. Netřeba chodit dolů - i na patře poslouží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém srubu je bezchybné pokrytí WiFi připojením na internet.

Rádi se saunujete ve finské sauně? Ještě raději máte hřejivou vodu ve vířivce? Tak u nás máte všechny vymoženosti v ceně pobytu. Pokud jste spíše zastánci nicnedělání, odpočinout si můžete i na terase s venkovním posezením. Zde si zároveň připravíte jídla na grilu. Děti se zahrají na pískovišti nebo poskáču na trampolíně. Až čtyři vozidla zaparkujete přímo v oploceném areálu srubu, který je chráněn alarmem. Už si představujete, že jste u nás? Stačí si zarezervovat pobyt. Těšíme se na Vás!

V případě aktivnější dovolené doporučujeme objevit neopakovatelné výhledy na hřebeny a údolí Beskyd. Ze sedla kola nebo pěšky po značených trasách se dostanete až na Lysou horu. Hru golfu si dopřejete na hřišti Golf & Ski Resort Ostravice. Krásy podzemí poznáte v Kněhyňský Jeskyni. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Ski areál Bílá, Ski areál Sachovka nebo Ski areál Pustevny.


Preferujeme: Rodiny s dětmi