Ubytovaní v klidném prostředí venkova

Mobilhaus Malé Žernoseky najdete na pozemku mateřské školy v blízkosti centra obce Malé Žernoseky. Tato lokalita patří do okresu Litoměřice v Ústeckém kraji na severozápadě republiky.

Okolí obce zaujme turisty i cyklisty. Mezi oblíbené turistické cíle patří vrch Dobrý s vyhlídkou, Opárenské údolí, kde můžete navštívit dva mlýny, naučná stezka Lovoš - Boreč či Borečský vrch. Cyklistům doporučujeme vyrazit po Labské magistrále, která vede od Prahy až do Drážďan, nebo po vinařské cyklotrase do Mělníka. Pokud Vás zajímá historie, naplánujte si exkurzi do zámků Libochovice a Ploskovice, k zříceninám hradů Košťálov a Hazmburk či do pevnosti a muzea v Terezíně. Nedaleké město Litoměřice Vás zve do Muzea lidové architektury a Máchové světničky, v Ústí nad Labem zase najdete zoologickou zahradu.

Od poloviny března do poloviny listopadu nabízíme ubytování v plně vybaveném mobilním domě pro 4 osoby. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i pro malé skupinky přátel přicházejících za turistikou či cyklistikou.

V obývací místnosti najdete plynový krb, který spolu s elektrickými přímotopy slouží k vytápění. Na Vaše oblíbené programy na televizoru se satelitním příjmem se podíváte z pohodlné pohovky, kterou lze rozložit a využít jako přistýlku. Jídla podle vlastní chuti si připravíte v kuchyňském koutě vybaveném plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. Jídelní posezení se nachází v obývací místnosti.

O odpočinek po aktivním dni se postarají dvě ložnice, jedna s manželskou postelí, druhá s rozkládací pohovkou pro jednu osobu. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Pro Vaše nejmenší přichystáme po dohodě dětskou postýlku. V celém areálu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Z obývací místnosti se dostanete na terasu s posezením a slunečníkem. Vedle objektu naleznete uzamykatelný přístřešek, kde se běžně uchovává zahradní nábytek, plynová bomba a také si zde můžete odložit kola. Parkování pro dvě auta je k dispozici před areálem, ve kterém se mobilhaus nachází.

Užijte si soukromí v Mobilhause Malé Žernoseky. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty