Pohodlné pokoje různých kategorií

Motel a ubytovna Adam se nachází ve městě Kralupy nad Vltavou, v okrese Mělník, ve Středočeském kraji. Město je jen 30 km vzdálené od Prahy a blízko to máte i do Kokořínska.

Město Vám nabízí mnoho možností trávení volného času. Turisté rádi navštěvují skalnaté návrší Hostibejk s vyhlídkovým altánem. Dvořákova cesta podél Vltavy Vás zavede až do Nelahozevsi, kde byste se určitě měli podívat na zámek. Další historickou památkou, která stojí za návštěvu, je zámek Veltrusy. Ve městě najdete několik připomínek básníka Jaroslava Seiferta, včetně pamětní síně a pomníku, a každoročně se zde koná festival přednesu poezie Seifertova Kralupy. Pokud Vás zajímá spíše sport než kultura, oceníte letní koupaliště i krytý bazén a zimní stadion. Vyrazte také na výlet do Prahy, kde můžete navštívit mnohé památky nebo kulturní akce.

Během celého roku nabízíme ubytování v motelu a ubytovně s celkovou kapacitou pro 52 osob. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- dva 2-lůžkové pokoje (motel),
- dva 3-lůžkové pokoje (motel),
- dva 4-lůžkové pokoje (motel),
- dva 1-lůžkové pokoje (ubytovna),
- tři 2-lůžkové pokoje (ubytovna),
- čtyři 3-lůžkové pokoje (ubytovna),
- dva 4-lůžkové pokoje (ubytovna),
- jeden 6-lůžkový pokoj (ubytovna).

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem samostatných lůžek, které je možné podle potřeby spojit do dvojlůžka. V motelové části patří k vybavení pokojů i televize, lednice a rychlovarná konvice. V části ubytovna je na pokojích umístěny chladnička (s výjimkou čtyř pokojů sousedících s kuchyňkou). V motelové části tvoří 2-lůžkové a 3-lůžkové pokoje buňky (vždy 2 + 3) s jednou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, každý 4-lůžkový pokoj disponuje vlastní koupelnou. V části ubytovna Vám poslouží dvě společné koupelny, každá se dvěma sprchami a dvěma toaletami. Nachází se zde také společná kuchyň s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem i jídelním posezením. V případě potřeby zde využijete také pračku.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Jako u motelu tak i u ubytovny se nachází venkovní posezení. V budově najdete také restauraci, kde si můžete dát obědy a večeře, po dohodě případně i snídaně. Přímo u objektu najdete parkovací místa pro 10 aut. Rádi Vás přivítáme v motelu a ubytovně Adam.