Stylové ubytování a výborná restaurace

Rozhodli jste se uspořádat si oslavu či setkání, nebo se jen po silnici zastavit a odpočinout si v krásném prostředí soutoku Tiché a Divoké Orlice, na okraji města Týniště nad Orlicí? Přijďte do našeho jedinečného Motelu Roubenka, kde Vás s radostí přivítáme ve stylovém ubytováni i se u nás kvalitně najíte.

Kraj podněcuje k několika vycházkám na kole i pěšky. Přímo ve městě si podívejte Kostel sv. Mikuláše s farou a Mariánský sloup. Stezkami se dostanete i k Rozhledně - Vodárenská věž Týniště nad Orlicí. Za návštěvu stojí aj Nový zámek Kostelec nad Orlicí i Hrad Litice nad Orlicí. V létě si zaplavete v bazénech Aquaparku Hradec Králové i Aquacentru Pardubice. Trošku vzdálenější je ZOO Dvůr Králové nad Labem, kde se s dětmi porozhlédnete na mnoho zvířátek. V zimě doporučujeme návštěvu kina nebo bruslení na ledě.

Nejen cyklisté, vodáci, podnikatelé cestující za obchodem, stejně i rodinky či tvrdí muži z kamionů si během celého roku se mohou ubytovat v našem Motelu Roubenka. Kapacitně je přizpůsoben pro přespání 26 hostů. K dispozici máme:
- jeden 2-lůžkový pokoj se samostatnými lůžky pro imobilní,
- čtyři 2-lůžkové pokoje se samostatnými lůžky,
- šest 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- jeden 2-lůžkový apartmán s manželskou postelí a dvěma lůžky ve formě přistýlky na gauči.

Každý pokoj je vybaven televizorem na anténu i příslušným počtem lůžek. Součástí každého je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán je tvořen ložnicí a obývacím prostorem, kde si odpočinete při sledování televizoru i na gaučovém sezení (sloužícím pro přespání dvou hostů). Připravit si nejen pamlsky můžete v kuchyňském koutku, jehož součástí je keramická varná deska, rychlovarná konvice, lednice a jídelní posezení. V apartmánu si příjemné chvíle dopřejete koupelí ve vaně. V koupelně je také toaleta. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

Během celého dne se dokonale prestravujete v naší v restauraci s posezením a terasou. Odpočinout si po túře víte na venkovním posezení na terase nebo zahradní houpačce. K dispozici je u nás salónek, bar, kongresová místnost i zasedačka. Vaše ratolesti se vyhrají na hřišti s prolézačkami, trampolínou, houpačkou, skluzavkou, pískovištěm. V nepříznivějším počasí zas v koutku s hračkami. Po dohodě Vám zapůjčíme dětskou postýlku i židličku. U nás se dá platit kartou. Parkování je přímo u objektu pro 45 vozidel. Těšíme se na Vás!