Skupiny, školní tábory, lyžařské kurzy

V klidné části horského střediska Josefův Důl, nacházejícího se v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, se nachází i náš P-Penzion Josefův Důl. Penzion je výbornou volbou zejména pro skupinové pobyty, dětské tábory a lyžařské kurzy.

V pěkném počasí Vám doporučujeme vyzkoušet si adrenalinovou jízdu na bobové dráze v Janově nad Nisou. Okolí penzionu je protkáno krásnými turistickými stezkami, rozhlednami i vodními nádržemi, kde si kromě plavání užijete vodní sporty i plavbu výletní lodí. Mezi ty nejzajímavější patří Souš, Černá Nisa a Josefův Důl. Hned za penzionem jsou vytvořeny běžecké tratě, které se napojují na Jizerskou magistrálu. Zhruba 200 metrů od ubytování se nachází několik vleků a lyžařská střediska. Mezi vyhledávané patří Ski areál Severák, Ski Lucifer, Špičák a Bedřichov.

Náš penzion je Vám k dispozici během celého roku a nabízí prostor pro pobyt až 40 hostů v těchto pokojích:
- jedném 2-lůžkovém,
- dvou 3-lůžkových,
- dvou 4-lůžkových,
- jedném 5-lůžkovém,
- dvou 6-lůžkových,
- jedném 7-lůžkovém.

Pokoje jsou vybaveny umyvadly a samostatnými lůžky, v některých pokojích s možností spojení do dvojlůžek (7-lůžkový pokoj s jednou manželskou postelí). Na každém patře je pro hosty připravena společná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V celém penzionu je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Ubytovaní hosté mohou trávit volný čas ve společenské místnosti s pohodlným posezením, televizorem se satelitním příjmem, CD/DVD přehrávačem, rádiem, videem a společenskými hrami. Velmi rádi Vám na objednávku v naší restauraci / jídelně připravíme celodenní stravu. Na úschovu kol a lyží máme na přízemí penzionu na to vyhrazenou místnost.

Během pěkného počasí je Vám k dispozici i venkovní posezení, ohniště a gril. Auta zaparkujete přímo u penzionu. Tak vzhůru do krásné přírody s ubytováním v P-Penzionu Josefův Důl.