Hotel v centru města za super cenu

Zveme Vás do Parkhotelu Terezín ***, který se nachází v centru města Terezín. Původní budova hotelu z let 1920 - 1930 prošla kompletní rekonstrukcí a poskytuje tak ideální místo na klidnou dovolenou.

Co nabízí okolí? Určitě doporučujeme procházky historickým centrem města s památníkem holokaustu Malá pevnost. Zajisté Vás potěší cyklistika nebo bruslení. Klidně si můžete naplánovat i výlet na Hrad Litoměřice či Zámek Vrbičany. V širším okolí se dá navštívit ZOO Ústí nad Labem, Zoopark Zelčín, Aquacentrum Teplice nebo Botanická zahrada Teplice. V zimě se dá volný čas trávit bruslením na ledě.

Celoročně nabízíme ubytování pro 60 hostů. K dispozici máme tyto typy pokojů, které se nacházejí v přízemí nebo prvním patře hotelu:
- jeden 1-lůžkový s pevným lůžkem,
- jeden bezbariérový 2-lůžkový se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 2-lůžkové s manželskými postelemi,
- jedenáct 2-lůžkových se dvěma samostatnými lůžky,
- pět 3-lůžkových se třemi samostatnými lůžky,
- čtyři 4-lůžkové se čtyřmi samostatnými lůžky.

Pokoje v našem hotelu jsou vybaveny moderním televizorem se satelitním příjmem s možností poslechu rádia a pracovním stolem. V každém pokoji je k užívání vlastní sociální zařízení, a to koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí hotelu Vám na recepci s radostí poradíme. Také zde zaplatíte kreditní kartou, uschováme Vám kola, lyže i Vaše věci. Zároveň Vám víme zajistit oprání prádla a zapůjčíme Vám žehličku či dětskou postýlku. V restauraci s barem si můžete vychutnat výborné speciality během celého dne. Restaurace má kapacitu 170 osob. Na školení či semináře je určena kongresová místnost s možností zapůjčení techniky. V našem hotelu jsou vítáni Vaši čtyřnozí miláčci. Vaše vozidla můžete zaparkovat přímo na hotelovém parkovišti. Těšíme se na Vás!