Rodinný penzion v blízkosti vleku

Penzion 110 se nachází ve známém horském středisku Špindlerův mlýn, v části Bedřichov. Oblíbená dovolenková lokalita v srdci Krkonoš nabízí množství možnosti na aktivní i pasivní relax během celého roku.

Můžete vyrazit hned na několik výletních okruhů, ať už po městě nebo do přírody. Městský okruh Vám například poskytne informace o životě Karla Čapka. Z přírodních zajímavostí turisté rádi obdivují pramen Labe, Labský a Pančavský vodopád nebo ledovcové jezírka Sněžné jámy. Pokud se Vám nechce chodit, půjčte si ve městě kola, koloběžky nebo nasedněte na vyhlídkový vláček. Bobová dráha, minigolf nebo aquapark jsou vynikající zábavou pro celou rodinu. Hlavní sezónou je tu zima, v okolí najdete lyžařská střediska, které splní očekávání i těch nejnáročnějších lyžařů. Kromě lyžování si užijete i běžecké lyžování, sáňkování, bruslení, lezení po ledu nebo snowtubing. Pokud hledáte spíše relax než aktivity, odpočinete si v některém z wellness center.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 11 hostů. Ubytovat se můžete v 2-lůžkovém pokoji s manželskou postelí, 3-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a samostatným lůžkem nebo v apartmánu s obývacím pokojem a dvěma ložnicemi (v každé manželská postel a samostatná lůžko).

Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny televizí, posezením (křesla nebo pohovka), ledničkou a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je při každém pokoji koupelna se sprchovým koutem a toaletou, v apartmánu navíc jedna samostatná toaleta. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Všichni hosté mají k dispozici společnou kuchyňku s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí a jídelnu, kde se také podávají snídaně (ty si můžete objednat k pobytu, jsou zahrnuty v ceně). Pokud se Vám žádá posedět na čerstvém vzduchu, v apartmánu oceníte balkon, hosté ostatních pokojů mohou využívat menší terasu u domu. Kola si uschováte v garáži a lyže v předsíni. Přímo u penzionu je možné zaparkovat 4 auta. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu 110.