Stylové ubytování v historické čtvrti

Pension Baltazar najdete v centru města Mikulov na jižní Moravě. Penzion leží na ulici Husova v židovské části, která patří k nejkrásnějším zákoutím města.

V tomto historickém městě si na své přijde každý, ať už hledáte kulturu, relax nebo aktivní dovolenou. Z historických památek byste neměli minout zámek, Dietrichsteinskou pohřební kapli u kostela sv. Anny a historické náměstí ze 17. století. K oblíbeným přírodním turistickým cílům patří Kozí hrádek, Svatý kopeček a jeskyně na Turoldu. Jižní Morava se tradičně spojuje s vínem, doporučujeme navštívit sklepy některého z lokálních vinařů, nebo si můžete rovnou vybírat ze 120 vín z degustační expozice v Salonu vín. Pokud jste aktivní typ, vydejte se na turistiku do Pavlovských vrchů nebo si vyberte některou z cyklostezek v okolí, které Vás zavedou například k Lednicko-valtickému areálu či do sousedního Rakouska. Relax i zábavu si užijete v Aqualandu Moravia. Během letních měsíců si naplánujte den na koupališti Riviéra nebo u vodní nádrže Nové mlýny.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v apartmánovém domě, v šesti pokojích a apartmánech se může celkově ubytovat až 20 hostů. K dispozici jsou Vám tyto ubytovací jednotky:
- Pokoj s krbem - 2-lůžkový pokoj pro 2 - 3 osoby,
- Pokoj s vanou - 2-lůžkový pokoj pro 2 osoby,
- Pokoj se sprchou - 2-lůžkový pokoj pro 2 - 3 osoby,
- Třílůžkový pokoj - pro 3 - 4 osoby,
- Pokoj VIP s vanou - 2- lůžkový pokoj pro 2 - 3 osoby,
- Apartmán s krbem - mezonetový apartmán se dvěma ložnicemi, pro 4 - 5 osob.

Všechny postele v těchto pokojích a apartmánech jsou manželské, v třílůžkovém pokoji navíc jedno samostatné lůžko. Jako přistýlky slouží rozkládací pohovky, rozkládací křesla nebo mobilní přistýlky. K běžnému vybavení pokojů patří posezení s pohovkou nebo křesly, televize se satelitním příjmem, trezor, minibar a varný set na přípravu kávy a čaje. Některé pokoje jsou vybaveny krbem a některé klimatizací. Každý pokoj i apartmán disponuje vlastní koupelnou (se sprchovým koutem nebo vanou) a toaletou, v pokoji VIP a apartmánu s krbem najdete netradiční vanu s výhledem na celý prostor. Apartmán s krbem je mezonetový, ve spodní části najdete jednu ložnici a obývací místnost a ve vrchní části je umístěna další ložnice, celý prostor je otevřený.

V celém apartmánovém domě je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V prostorách se nachází jídelna, kde se podávají snídaně a také samoobslužná vinotéka s víny od Moravíno s.r.o., kterou můžete využívat 24 hodin denně. Na zahradě je pro Vás připraveno posezení. Parkování je možné na vlastním parkovišti u penzionu, pro odkládání kol je k dispozici zahradní domek.

Přijďte k nám strávit pár příjemných chvil s historickým nádechem. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Baltazar.