Penzion pro větší skupinky se saunou

Pension Barbora leží v úžasném prostředí východních Krkonoš, v obci Křenov nedaleko Žacléře.

Okolní příroda horského rázu nabízí možnosti pro cyklistiku, turistiku nebo sběr plodů lesa. Houbaři zde najdou svůj ráj. K oblíbeným cílům turistů zajisté patří Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Adršpašsko-teplické skály nebe ZOO ve Dvoře Králové. Koupání na letním koupališti, v krytém bazénu i zábava ve sportovním centru - to vše najdete ve městě Trutnov. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Bret a Arrakis (cca 1-2 km od penzionu). Po hřebenech sousedních hor vedou upravované běžkařské tratě.

Celoročně nabízíme ubytování v našem Pensione Barbora s kapacitou maximálně 23 osob. Preferujeme spíše větší skupinky hostů, ale víme pronajmout i jednotlivé pokoje v prvním patře penzionu:
- jeden 2-lůžkový s manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- dva 4-lůžkové s manželskou postelí a dvěma lůžky,
- jeden 7-lůžkový s manželskou postelí a dvěma lůžky + tři spojené matrace v podkroví pokoje.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením - koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí penzionu si své volné chvíle lze zkrátit ve společenské místnosti. Společenská místnost je vybavena krbem, televizorem, rádiem, videem, gaučem, sezením a barem s pohárky. Hned vedle je umístěna kuchyňka s el. sporákem s troubou, lednicí s malým mrazákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Pobavit se můžete také v herně se šipkami, stolním fotbalem a stolním tenisem.

Rádi relaxujete? Po lyžování nebo dni stráveném na túře výborně padne relax v sauně. V exteriéru je k dispozici terasa s posezením, ohništěm, grilem a kotlíkem. S radostí Vám zdarma zapůjčíme jednu dětskou postýlku. Zajistíme Vám snídaně, polopenzi zas po dohodě s majitelem. Garáž slouží k uschování kol a lyží. Součástí penzionu je pračka a žehlička. Parkování aut - bezproblémovo vejde 8 vozidel na parkoviště u penzionu. Za penzionem teče pstruhový potok, co potěší rybáře. Kouření je možné po dohodě s ostatními hosty dole ve společenské místnosti. Těšíme se na Vás!