Ideální volba pro ubytování na Valašsku!

Láká Vás dovolená na Valašsku v Beskydech a stále váháte kde se ubytovat? Pension Fortuna Vám nabízí útulné ubytování v klidné obci Halenkov, v blízkosti mnoha zajímavých možností pro volný čas, nedaleko hranic se Slovenskem.

Přímo vedle penzionu vede 65 kilometrů dlouhá cyklostezka. Z obce se můžete vydat na turistické výlety i nordic walking do okolních pohoří Kohútka, Makyta, Javořina, Soláň, Pulčické skály a mnoho dalších. Doporučujeme Vám také naučnou stezku Radegast, kde se Vám odhalí socha Radegasta a vrch Radhošť. Jen pár kilometrů od ubytování si v létě odpočinete na přírodním koupališti Na Stanoch a v obci Karolinka se pokocháte zajímavostmi v Muzeu sklářství, Galerii umění nebo navštívíte Valašské národní divadlo. V zimě si vychutnáte zasněženou krajinu během běžkování na 129 km upravovaných běžeckých tratích a zalyžujete v lyžařských střediscích Kohútka, Karolínka, Kyčerka, Razula, Soláň a v mnoha dalších v okolí.

Rádi Vás v našem rodinném Pensione Fortuna přivítáme během celého roku. Penzion disponuje celkovou kapacitou 27 lůžek v těchto pokojích a apartmánech:
- 2-lůžkovém Pokoji č. 1 s manželskou postelí (možnost rozdělení lůžek),
- 4-lůžkovém Apartmánu č. 2 s jednou ložnicí s manželskou postelí (možnost rozdělení lůžek), dvěma samostatnými lůžky a obývacím prostorem s kuchyňským koutem,
- 4-lůžkovém Apartmánu č. 3 se dvěma ložnicemi, každá s manželskou postelí a samostatným kuchyňským koutem,
- 6-lůžkovém Apartmánu č. 4 se dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá se čtyřmi samostatnými lůžky (možnost spojení lůžek) a samostatným kuchyňským koutem,
- 6-lůžkovém Apartmánu č. 5 s jednou ložnicí s manželskou postelí, samostatným lůžkem, obývacím prostorem se třemi samostatnými lůžky a kuchyňským koutem,
- 5-lůžkovém Apartmánu č. 6 se dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí (možnost oddělení lůžek), samostatným lůžkem, gaučem i samostatným kuchyňským koutem v chodbičce.

V pokoji a všech apartmánech je k dispozici lednička, rychlovarná konvice a minibar, v apartmánech se navíc nachází samostatný kuchyňský kout i s mikrovlnnou troubou. Všechny ubytovací jednotky disponují vlastní koupelnou s toaletou, v některých je umístěn sprchový kout s vanou, v ostatních je sprchový kout nebo vana. V případě zájmu je možné propojit Pokoj č. 1 a Apartmán č. 2 do 6-lůžkového apartmánu. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

Pro naše hosty je k dispozici společenská místnost s kulečníkem, multifunkčním strojem na cvičení, stacionárním kolem a navíc i infrasaunou. Velmi rádi Vám připravíme snídani v prostorách našeho baru, po dohodě Vám přichystáme i večeře. V penzionu máte možnost využít salonek s kapacitou pro 30 hostů na zorganizování oslav či firemních akcí.

Během pěkného počasí si můžete posedět na terase nebo na zahradě s možností grilování. Pro ty nejmenší je připraveno pískoviště, houpačka i tabule na kreslení. V případě zájmu si zahrajete tenis na multifunkčním hřišti (cca 200 metrů od penzionu) a dětičky zde jistě potěší velké dětské hřiště. Na úschovu Vašich lyží a kol slouží lyžárna/kolárna. Přímo u penzionu zaparkují 3 auta, v bezprostřední blízkosti se nachází bezplatné veřejné parkoviště pro větší počet aut. Už teď se těšíme na Váš pobyt v Pensione Fortuna!