Výhled na vrcholky šumavských kopců!

Rodinný Pension Hájenka Nebe najdete na samotě, v lese, přibližně tři kilometry od města Kašperské Hory. Od nás se Vám naskytne nádherný výhled na vrcholy šumavských hor. Příjemná atmosféra zajistí dokonalý odpočinek od běžného městského ruchu.

Pension je výborným výchozím bodem na procházky do okolních lesů, které Vás obdarují svými lesními plody a houbami. Během teplých měsíců si zaplavete v přírodních rybnících Zdíkovec, Bušek, Valcha a Úbislaviský rybník. Pokud preferujete koupaliště zajděte na koupaliště Hartmanice, Sušice, Rohanov, Kvilda nebo do aquaparku Sportoviště Sušice. Pěkný výlet si můžete udělat k hradu Kašperk, Dračím skalám, na Pustý Hrádek nebo k Rozhledně na Sedle. Lyžaři a snowboardisté rádi využijí služby lyžařských středisek Kašperské Hory, Hartmanice, Nezdice, Javorník a Zadov.

Náš pension je pro Vás otevřený celoročně a nabízí Vám celkovou kapacitu 18 lůžek. Vhodný je pro individuální pobyty i pro skupiny (na Silvestra ubytujeme pouze jednu skupinu hostů). Na výběr máte z těchto apartmánů:
- bezbariérový dvoulůžkový Apartmán č. 6 s manželskou postelí,
- třílůžkový Apartmán č. 2 s manželskou postelí a pohovkou vhodnou jako plnohodnotné lůžko pro třetí osobu,
- čtyřlůžkový Apartmán č. 1 s manželskou postelí a samostatnými lůžky,
- čtyřlůžkový Apartmán č. 5 se dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá se samostatnými lůžky,
- pětilůžkový Apartmán č. 3 - 4 se dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá se samostatnými lůžky.

Všechny apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyňkou s posezením, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a chladničkou. Samozřejmostí každého apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou (Apartmán č. 3 - 4 se dvěma koupelnami, každá se sprchovým koutem a toaletou). V případě zájmu Vám přichystáme i dětskou postýlku. V celém prostoru ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Společné chvíle strávíte ve společenské místnosti s jídelním posezením, televizí se satelitním příjmem a kuchyňským koutem s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a chladničkou. K dispozici je Vám také posezení v prosklené verandě, kde je povoleno kouřit. V exteriéru je připraveno posezení přímo u pensionu nebo rybníčku. Zde si kromě příjemného odpočinku v kruhu blízkých můžete také grilovat a opékat špekáčky či slaninu na ohni. V pensionu se nachází také lyžárna a úschovna kol. Auta zaparkujete přímo u objektu.

Toužíte po dokonalém klidu uprostřed lesa, s jedinečným výhledem a komfortním ubytováním? U nás jste na tom správném místě. Už teď se těšíme na Váš pobyt v Pensionu Hájenka Nebe.