Krásný rodinný penzion, možnost snídaně

S radostí Vás ubytujeme v našem rodinném Pensionu Orbis ***, který leží v klidné části Prahy 4 (Chodov), zhruba dvacet minut jízdy autem od Václavského náměstí. Bohaté snídaně, milý a vstřícný přístup zaměstnanců jakož i domácí atmosféra si Vás naplno podmaní.

Každý den v roce můžete přijít a ubytovat se v našem Pensionu Orbis ***. K dispozici máme pro Vás 9 pokojů, jejich celková kapacita je 23 osob. Na výběr máte:
- jeden malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- jeden 2-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou,
- jeden 2-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky a sdílenou koupelnou,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí, přistýlkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- jeden 2-lůžkový pokoj Budget s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoj,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí, pevným lůžkem a vlastní koupelnou mimo pokoj,
- jeden 4-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky a soukromou koupelnou mimo pokoj.

Pokoje jsou vybaveny pro potřeby každého našeho klienta. Některé pokoje jsou dovybaveny rádiem, jiné zas televizorem a ledničkou. Ve většině pokojů se nachází posezení. Samozřejmě, během pobytu u nás je možnost připojit se k naší bezplatné WiFi internetové síti.

V našem penzion máme netradiční místo - galerii, kde si můžete vychutnat skleničku vínka nebo výbornou kávu. Stejně tak máme k dispozici společenskou místnost, kde se podávají fantastické kontinentální snídaně formou bufetu. Na recepci Vám pomůžeme ubytovat se, poradíme s výlety a stejně tak nabídneme možnost zaplatit za Váš pobyt platební kartou. Parkování vozidel je zajištěno přímo u penzionu. Už se těšíte na to, jak prožijete krásný čas u nás?

Praha samotná nabízí řadu možností na to, jak trávit svůj volný čas. Většina turistů vyhledává Pražský orloj, Staroměstskou radnici, Václavské náměstí i Karlův most nebo Národní divadlo. Klidně se můžete projít Zlatou uličkou, navštívit zeď Johna Lennona či vydat se na Petřínskou rozhlednu. Spolu s dětmi se vyplatí navštívit Mořský svět, Krokodýlí ZOO i klasickou Zoologickou zahradu Praha. V zimě doporučujeme plavání na okolních koupalištích nebo procházku po Pražském hradě či přírodou Vyšehradu.