Penzion v Praze, vynikající dostupnost

Pension Orbis najdete v Praze, v městské části Chodov. Okolí penzionu je klidné a plné zeleně. Vše potřebné najdete blízko, obchody, restaurace, obchodní centrum i zastávky metra a autobusu.

Praha je dobrou volbou v kterémkoliv ročním období, vždy zde najdete množství možností pro trávení volného času, ať už Vás láká kultura, sport nebo historie. Vyberte se na romantickou procházku historickým centrem, navštivte nejznámější památky (Karlův most, Pražský hrad, Vyšehrad) nebo si vychutnejte kávu s výhledem na Vltavu. Pokud jste spíše sportovně založení, oceníte tenisové kurty, golfová hřiště či možnosti koupání, jak přírodního tak i na koupališti nebo v aquaparku. Za kulturou můžete vyrazit do některého z mnoha divadel, muzeí a galerii.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 28 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:

- malý 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- 2-lůžkový pokoj s oddělenými postelemi,
- 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- 2-lůžkový pokoj Budget s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoje,
- 2-lůžkový pokoj Budget s oddělenými postelemi a soukromou koupelnou mimo pokoje, s vanou,
- 2-lůžkový pokoj s oddělenými postelemi a sdílenou koupelnou,
- 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou,
- 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou, s vanou,
- 3-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou mimo pokoje,
- 3-lůžkový pokoj Economy se sdílenou koupelnou,
- 4-lůžkový pokoj se soukromou koupelnou mimo pokoje.

V některých pokojích patří k vybavení pokoje rádio, nebo televize či chladnička (ta je případně k dispozici i na požádání), na většině pokojů najdete také stůl se židlí nebo konferenční stolek s křesly. Většina pokojů disponuje vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje, které nemají koupelnu, využívají společné sociální zařízení na chodbě. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Podle potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku.

V přízemí penzionu najdete menší galerii s posezením, kde je Vám během dne k dispozici káva, čaj, případně i další občerstvení. Další místností je jídelna, kde se podávají snídaně formou bufetu. Na terase u penzionu si posedíte, zde je povoleno i kouření. V případě potřeby Vám kola odložíme do garáže. Parkování je možné na ulici v blízkosti penzionu, není zpoplatněno. Rádi Vás přivítáme v Pensionu Orbis.


Neakceptujeme: Domácí zvířata