Vynikající poloha u lesa v tiché oblasti

Hledáte ubytování přímo v centru Národního parku České Švýcarsko? V obci Jetřichovice se nachází náš Pension Pod skálou, který kromě odpočinku v obklopení panenské přírody nabízí i odpočinek v bazénu.

Přímo z našeho penzionu vede červená a žlutá trasa do národního parku. Dostanete se tak Na Tokáň, Rudolfův kámen a Vilemínu stěnu. Příznivci pohádky Pyšná princezna se mohou podívat na místo natáčení k Dolskýmu mlýnu. I horolezci se potěší pískovcovým skalám. Svého ducha má také Zřícenina hradu Falkenštejn v Českém Švýcarsku i Skalná kaple sv. Ignáce u Jetřichovic.

Během letního období se můžete u nás ubytovat v Pensionu Pod skálou, jehož celková kapacita je připravena pro 16 hostů. Na výběr máte u nás z těchto variant:
- jedného 2-lůžkového pokoje s manželskou postelí,
- dvou 3-lůžkových pokojů, každý s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- dvou 4-lůžkových pokojů, přičemž v každém je manželská postel a dva lůžka.

V každém pokoji mohou naši hosté využívat vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Kromě jednoho 3-lůžkového pokoje je v každém umístěn také minibar. Spojení s okolním světem u nás zajišťuje pokrytí WiFi připojením na internet, které je bezplatné.

Domácí atmosféru si užijete i na snídani, které podáváme v hlavní budově penzionu. Pokud jste spíše zanícení rekreanti pro relax, určitě si zaplavete v našem venkovním bazénu. Po plavání si odpočinete na venkovním posezení nebo přípravě jídel na grilu. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku i vysokou stoličku. Zaparkovat vozidla během Vaší dovolené či pobytu u nás můžete přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!