Ideální poloha v centrální části Krkonoš

Pension Slunko je situován v centrální části Krkonoš, v obci Lánov (Prostřední Lánov), ve vzdálenosti 2 kilometry od Vrchlabí a 200 metrů od přístupové cesty do horských středisek a turistických tras Krkonoš.

Výborné podmínky pro cyklistiku, plavání, turistiku či zimní sporty - to vše nabízí okolí penzionu. Jen dva kilometry od ubytování se nachází přírodní koupaliště, tři kilometry je vzdáleno golfové hřiště a navíc si v blízkosti penzionu můžete vyzkoušet vyhlídkové lety i jezdectví na koni. Pokud patříte mezi příznivce lyžování, snowboardingu či běžkování doporučujeme Vám navštívit lyžařský areál Herlíkovice (3 km), Špindlerův Mlýn (17 km) i Janské Lázně (10 km), kde si kromě lyžování dopřejete i relax v lázních.

Překrásná zahrada a příjemné ubytování v našem penzionu je Vám k dispozici celoročně. Můžete se u nás ubytovat jako jednotlivec, dvojice nebo i jako rodinka či skupinka přátel. Celková kapacita penzionu činí 18 lůžek. Nabízíme Vám ubytování v:
- šesti 2-lůžkových pokojích,
- jedném 5-lůžkovém rodinném pokoji se dvěma ložnicemi, jedna s dvěma lůžky a přistýlkou, druhá se třemi lůžky.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Abychom Vám zajistili příjemný pobyt připravili jsme pro Vás ve spodní části penzionu společenskou místnost propojenou s jídelní částí. Zde Vám velmi rádi připravíme snídani formou bufetu i večeře, po včasné objednávce. Teplo domova zajistí vytápěna podlaha, krb a televizor se satelitním příjmem. Navíc si v našem baru můžete dopřát dobrou kávičku s obsluhou. V penzionu je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zpříjemnění volného času Vám poslouží venkovní posezení na terase, gril a zahradní krb. Vaše auta zaparkujete při ubytování. V případě potřeby Vás můžeme vyzvednout přímo na nádraží. Budeme se těšit na setkání s Vámi v Pensionu Slunko.