Komfortní chalupa se saunou

Chalupa Pension Timeout se nachází v obci Hnojník, v okrese Frýdek-Místek, v Moravskoslezském kraji. Chalupa je zasazena do klidné přírody Moravskoslezských Beskyd.

Aktivní návštěvníci jistě rádi vyrazí na turistiku, mezi nejnavštěvovanější místa patří Lysá hora, vrch Radhošť, sedlo Pustevny nebo Javorový vrch. Tento kraj můžete poznávat také na kole. V blízkých obcích najdete tenisové kurty i bowling (Smilovice), lanový park (Ostravice) či golfové hřiště (Ropice). Na Těrlické přehradě si vyzkoušíte vodní lyžování. V aquaparku Olešná si užijí děti zábavu a dospělí relax. Odpočinout si můžete v Bylinných lázničkach v Komorní Lhotce. Děti si užijí návštěvu v ZOO Ostrava a doporučujeme také prohlídku hradu Hukvaldy. Za dobrou lyžovačkou vyražte do lyžařských středisek Řeka, Javorový vrch nebo Morávka, které uspokojí nejen lyžaře, ale i snowboardisty a běžkaře.

Celoročně nabízíme ubytování v chalupě pro 6 osob. Jedná se o energeticky úsporný objekt, který je vhodným místem pro odpočinek, ať už aktivní nebo pasivní.

Obývací místnost je vybavena televizí (bez příjmu, lze připojit na počítač), křesly a pohovkami, které po rozložení slouží jako dvě dvojlůžka. V kompletně vybavené kuchyni Vám půjde příprava vlastních jídel od ruky, najdete zde plynový sporák s elektrickou troubou, lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici i kávovar. Ložnice s manželskou postelí se nachází v patře. Zde najdete i koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, další samostatná toaleta je umístěna v přízemí.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro Váš odpočinek disponuje chalupa finskou saunou pro 2 osoby. Na zahradě u objektu je připraveno menší posezení a až 10 osob může trávit čas společně u ohniska u řeky (100 m od chalupy). Na přilehlém pozemku si zahrajete fotbal a další míčové hry. Cyklisté si odloží kola v zahradním domku. Při chalupě je je možné zaparkovat 2 auta. Rádi Vás přivítáme v chalupě Pension Timeout.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata