Mezonetový apartmán v centru!

Srdečně Vás zveme do našeho útulného Pensionu u Tomáše v centru historického města Jindřichův Hradec, na východě Jihočeského kraje.

Celoročně Vám v našem rodinném mezonetovém apartmánu poskytujeme čtyři lůžka. Manželská postel i matrace sloužící jako přistýlka pro dvě osoby Vám zaručí klidný spánek. Krásný otevřený prostor našeho zařízení je vybaven pohovkou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, CD přehrávačem a pracovním stolem, který využijete i jako jídelní posezení. V kuchyňském koutě si připravíte vlastní chutné pokrmy, disponujeme elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou i mrazákem. Pocit tepla a pohody ve Vás vyvolá utěšená krbová kamna a dřevěný nábytek stylového vzhledu.

Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem jakož i samostatná toaleta se nachází v podkroví mezonetu. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet. Zaparkovat svá auta si můžete na nedalekém zpoplatněném parkovišti.

Výchozí pozice našeho ubytování Vás vyláká do prastarých ulic malebného Jindřichova Hradce. Toulky po obchodech, kavárnách, restauracích a památkách Vám navodí příjemnou atmosféru. Poznáte zde Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Muzeum fosilií, Langrův dům, Zámek i Hvězdárnu Jindřichův Hradec, Rozhlednu Rýdův kopec a mnohé jiné. V letních měsících se vykoupete v Aquaparku Jindřichův Hradec, Rybníku Vajgar, Blanko či Vlkovském rybníku. Bikepark Hradiště a Přírodní rezervace Losí bláto u Mirochova jsou u našich hostů také mimořádně oblíbené. V zimních měsících se vyřádíte na svazích v lyžařském areálu Hradiště nebo u Vleku Horní Radouň.

Věříme, že dovolená strávená u nás se Vám bude nadmíru líbit a odnesete si s sebou spoustu krásných a nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na Vás v Pensionu u Tomáše!