Příjemné ubytování v rodinném penzionu

Penzion Ve Mlejně najdete v obci Suchý Důl, v okrese Náchod, v Královéhradeckém kraji. Obec leží v chráněné krajinné oblasti Broumovsko, část obce dokonce zasahuje do přírodní rezervace Broumovské stěny.

K nejzajímavějším stavbám v obci se kromě tradičních statků a dřevěných podhorských chalup řadí i dvě kaple, kaple Marie Lurdské a Ticháčková kaple. K oblíbeným místům v okolí patří i Čertova skála a Vambeřická cesta. Milovníci přírody si jistě vyberou některou z turistických tras, které křižují Broumovsko. Nadšenci historie mohou navštívit zámky Adršpach a Náchod, zříceniny hradů Skály, Adršpach a Rýzmburk nebo si naplánovat výlet na hrad a zámek Trutnov. Během léta za vodou nemusíte chodit daleko, místní koupaliště je vzdáleno jen 1,5 km od penzionu, vykoupete se také v Meziměstí (AQA Land) nebo na pískovně Adršpach. Zimní zábavu zajišťuje lyžařský vlek Nebíčko, SKI Kamenec Teplice nad Metují nebo lyžařský areál Janovičky.

Během celého roku se můžete ubytovat v penzionu s celkovou kapacitou pro 18 hostů. V penzionu najdete dva 4-lůžkové pokoje, 5-lůžkový pokoj a apartmán. Zarezervovat si můžete jednotlivé pokoje nebo celý objekt, případně některou část.

V pokojích najdete vždy palandu a dvě nebo tři samostatná lůžka, úložné prostory a stůl se židlemi. Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán se skládá z jedné ložnice, obývací místnosti a kuchyňky. Ložnice poskytuje čtyři samostatná lůžka, v obývací místnosti se nachází televize a gauč, který lze využít jako přistýlku pro jednu osobu. V kuchyni je Vám k dispozici elektrický sporák, chladnička, mikrovlnka i rychlovarná konvice. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V penzionu se nachází společenská místnost pro 50 osob s krbem, jídelním i gaučovým sezením a televizí. Při společenské místnosti najdete také společnou kuchyň, která je vybavena tak, aby postačovala všem hostům, najdete zde elektrický sporák s troubou, dvojplotýnku, několik chladniček, mikrovlnných trub a rychlovarných konvic. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Venkovní posezení na terase s grilem Vám jistě přijde vhod na letní večery. Pro děti máme v exteriéru hřiště s pískovištěm, houpačkou i skluzavkou. Zahrát si můžete také stolní tenis. Samozřejmostí je prostor pro bezpečné odložení kol a parkovací místa pro 7 aut.