Penzion v blízkosti zámku Červená Lhota

Penzion a restaurace Zlatovláska se nachází v obci Pluhův Žďár, v okrese Jindřichův Hradec. Penzion stojí necelý kilometr od zámku Červená Lhota, oproti zámeckému parku.

Zámek je přístupný veřejnosti, takže si můžete prohlédnout dobové interiéry nebo podzemí zámku. Rovněž doporučujeme zapůjčit si loďky na přilehlém rybníku. Z dalších historických staveb v okolí zmíníme například Hrad a zámek Jindřichův Hradec, Hrad Soběslav nebo Zámek Kamenice nad Lipou. Pokud se raději podíváte na přírodní zajímavosti, Chýnovská jeskyně Vás jistě zaujme. Dětem uděláte radost návštěvou Zooparku Na Hrádečku, ZOO v Táboře a aquaparku v Jindřichově Hradci. Pokud preferujete přírodní koupaliště, namiřte své kroky k Veselským pískovnám. Pokud plánujete pobyt v zimě a máte rádi zimní sporty, můžete vyrazit na vlek v obci Horní Radouň nebo do vzdálenějšího Ski areálu Křemešník.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou pro 66 osob. Penzion je vhodný také na organizaci oslav, svateb, školení nebo teambuildingů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- šest 2-lůžkových bezbariérových pokojů s manželskou postelí, s možností dvou přistýlek,
- osm 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí, s možností dvou přistýlek,
- dva 5-lůžkové rodinné pokoje se dvěma ložnicemi (jedna s manželskou postelí, druhá se třemi samostatnými lůžky).

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, ledničkou, rychlovarnou konvicí a stolem se židlemi. Některé z přistýlek jsou pevná lůžka, většina jsou rozkládací postele. Pro Vaše ratolesti Vám za poplatek zapůjčíme dětskou postýlku. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je také restaurace, v ceně ubytování je zahrnuta snídaně, také je možné doobjednat polopenzi. V restauraci je možnost využít projektor a tak je vhodná i na školení. Penzion disponuje dvěma terasami, z toho jedna patří k restauraci, hosté mají také možnost využít posezení u ohniště nebo grilovat. Děti se potěší hřišti s prolézačkami, trampolínou, skluzavkou a houpačkou. Pokud plánujete výlet do okolí, zapůjčíme Vám kola, klasické nebo elektrické. Přímo u penzionu najdete parkovací místa pro 17 aut.

Přijďte k nám na romantický pobyt nebo rodinnou dovolenou, na své si zde přijde každý. Rádi Vás přivítáme v Penzionu a restauraci Zlatovláska.