Komfortné apartmány v penzionu se saunou

Preferujeme víkendové a týdenní pobyty sobota - sobota

Penzion & apartmány Stará škola se nachází v obci Vikantice, v okrese Šumperk, v Olomouckém kraji. Svou polohou mezi pohořími Jeseníky a Králický Sněžník je tato lokalita ideální pro lyžaře a turisty.

V létě se vydejte na turistiku, mezi vyhledávané cíle patří vrch Paprsek. V lesích v okolí obce si můžete nasbírat houby, v blízkosti se nachází také pstruhový revír, kde si můžete zarybařit. V nedaleké obci Hanušovice si nadšenci piva užijí prohlídku Pivovarnického muzea i exkurzi v Pivovaru Hanušovice. Pokud hledáte spíše odpočinek, navštivte wellness centrum v Branné a Termály Velké Losiny. S dětmi si dopřejte zábavu na bobové dráze v Petříkově. V létě se vykoupete na koupalištích Rapotín a Králíky, v bazénech Jeseník - Priessnitz nebo Domašov - Bělá pod Pradědem, i u přehrady Krásné. Nejbližší lyžařské středisko, Proski Branná, se stará o potřeby lyžařů, běžkařů i snowboardistů. Aktivity jsou zde možné také v létě, kdy se můžete vyvést lanovkou nebo vyzkoušet horské koloběžky. Z dalších ski areálů doporučujeme například X-park Františkov, Jonas park Ostružná či Zetocha Petříkov.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v zrekonstruované budově staré školy, celková kapacita penzionu je 58 osob. Ubytovat se můžete v různých typech apartmánů a pokojů, k dispozici je Vám:

- jeden 2-lůžkový apartmán,
- čtyři 2-lůžkové apartmány s dvěma přistýlkami na vyvýšeném lůžku,
- dva 2-lůžkové apartmány s dvěma přistýlkami na pohovce a dvěma přistýlkami na vyvýšeném lůžku,
- jeden 3-lůžkový apartmán se dvěma přistýlkami na vyvýšeném lůžku,
- dva 4-lůžkové pokoje se sdíleným sociálním zařízením a kuchyní,
- dva 5-lůžkové pokoje se sdíleným sociálním zařízením a kuchyní.

Všechny apartmány jsou vybaveny příslušným počtem pevných lůžek (manželskou postelí nebo samostatnými lůžky), jako přistýlky slouží matrace umístěné na vyvýšeném lůžku, v některých apartmánech najdete také rozkládací pohovky. Pro Vaše ratolesti Vám podle potřeby do kteréhokoliv apartmánu dáme dětskou postýlku. Ve všech apartmánech si připravíte vlastní jídla díky kuchyňskému koutu, s elektrickou dvouplotýnkou a ledničkou, poslouží Vám i jídelní posezení. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou v každém apartmánu. V podkroví se nacházejí dva 4-lůžkové a dva 5-lůžkové pokoje, ke kterým přísluší společná kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a tři samostatné toalety.

V přízemí se nachází restaurace s barem a krbem, která slouží primárně ubytovaným hostům. Větší skupiny si mohou po dohodě přiobjednat k pobytu snídaně nebo polopenzi. V restauraci je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na chvíle relaxu můžete využít infrasaunu, po níž se zchladíte v malém vnitřním bazénu (zpoplatněné služby). Na pozemku u objektu je Vám k dispozici posezení s ohništěm. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku nebo lyžovačku, oceníte prostory vyhrazené pro odkládání sportovního vybavení. Parkování pro 10 aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu & apartmánech Stará škola!