Stylový penzion přímo na sjezdovce!

Nově zrekonstruovaný Penzion Arnika *** je situován v překrásném přírodním prostředí CHKO Jizerské hory, v rekreační části obce Janov nad Nisou - Hrabětice.

V bezprostřední blízkosti ubytování se nacházejí vleky a svahy střediska Ski Areál Severák. Během léta se Vám tak nabízejí vynikající podmínky pro turistiku, cyklistiku (napojení na Jizerskohorskou magistrálu) a houbaření. Vydejte se na túru na Čertov odpočinek, Dračí vrch nebo k jedné z rozhleden jako např. Slovanka, Královka, Bramberk, Liberecká výšina a k mnoha dalším. Během horkých dnů si zaplavete ve Vodní nádrži Bedřichov, jakož i na koupalištích Sluníčko a Lučany nad Nisou. S dětmi se vyberte do Zoologické a Botanické zahrady Liberec, určitě se potěší i návštěvě iQLANDIE science centru a Zábavního centra Babylon v Liberci. V zimě si lyžovačku užijí opravdu všechny věkové kategorie hostů a to na několika upravovaných sjezdovkách zmíněného lyžařského střediska. Čeká tu na Vás více než 10 lyžařských vleků, lyžařská škola i běžecké tratě.

Penzion Arnika *** s kapacitou 57 lůžek Vás srdečně zve do svých komfortních prostorů, kde Vás celoročně rádi přivítáme a ubytujeme v těchto pokojích:

- dvou 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí,
- jednom 2-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a možností přistýlky na rozkládacím gauči a vlastním balkonem s posezením,
- čtyř 4-lůžkových pokojích s manželskou postelí a palandou,
- dvou 5-lůžkových pokojích s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky,
- jednom 6-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a dvěma patrovými postelemi,
- jednom 8-lůžkovém rodinném pokoji se dvěma ložnicemi, každá s manželskou postelí a palandou,
- jednom 10-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a osmi samostatnými lůžky.

Každý pokoj je vybaven televizorem se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Rádi Vám připravíme i dětskou postýlku. V prostorách ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pro hosty je k dispozici společenská místnost s gaučem, stolním fotbalem, dětskými hračkami a vlastním balkonem. Výborné snídaně i celodenní stravu Vám přichystáme v restauraci (kapacita 100 osob) s krbem, možností zapůjčení data projektoru a terasou s grilem. K dispozici jsou také dva bufety. V případě zájmu je možné platit kreditní kartou, uschovat si lyže, kola a usušit lyžáky v sušárně i zapůjčit si žehličku. V exteriéru se dětičky potěší trampolíně, dospělí zajisté půjčovně kol, koloběžek a možnosti hrát tenis v sousedství.

Vaše auta zaparkujete přímo na parkovišti u penzionu. Odpočiňte si po aktivním dni v Penzionu Arnika *** a vychutnejte si Váš volný čas plnými doušky. Pokud hledáte to pravé místo na Vaši oslavu, podnikovou akci, rodinný pobyt nebo lyžařský výcvik či školu v přírodě. U nás jste vždy vítáni! Už teď se těšíme na setkání s Vámi!


Neakceptujeme: Domácí zvířata