V blízkosti aquaparku Aqualand Moravia!

Penzion Arpos je situován ve známé obci Pasohlávky, která se nachází v jižní části Moravy, poblíž aquaparku i vodní nádrže.

Celoroční relax ale i zábava na Vás čeká v Aqualand Moravia s vnějšími, vnitřními bazény i tobogány. Plachtění, vodní sporty, plavání či odpočinek na pláži si dopřejete na břehu Vodní nádrže Nové Mlýny. Pálavské vrchy v CHKO Pálava Vám naopak nabízejí zajímavé turistické trasy a jedinečné přírodní krásy. Určitě si udělejte výlet i k zřícenině Dívčí Hrad, Arechoparku Pavlov či zříceninu hradu Sirotčí hrádek. Volný čas v zimním období můžete trávit lyžováním v lyžařském středisku Ski areál Němčičky.

V penzionu Vás velmi rádi přivítáme během celého roku a ubytujeme Vás v těchto pokojích a apartmánu:

- jedném 2-lůžkovém pokoji,
- dvou 2-lůžkových pokojích s možností dvou přistýlek,
- jedném 6-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi, každá se třemi lůžky.

Ve všech pokojích a apartmánu je k dispozici televize, lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Každý pokoj a apartmán jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V prostorách penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Oplocený pozemek Vám nabízí prostor na společné trávení volných chvil v altánku s posezením a grilem. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme kola a ty Vaše vlastní si bezpečně odložíte v uzamykatelném prostoru. Auta můžete zaparkovat přímo při ubytování.

Přijďte si vychutnat dovolenou do Pasohlávek a ubytujte se v našem útulném Penzionu Arpos. Už teď se těšíme na setkání s Vámi.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty