Penzion na samotě, vhodný pro skupiny!

Školní výlet, dětské tábory, teambuildingy nebo jiné rodinné oslavy či akce. Nejen na to je určen náš Penzion Benešovský mlýn, který se nachází na samotě, v lokalitě Heřmaň u Písku, v okrese Protivín.

Pokud se rozhodnete zavítat k nám, určitě neprohloupíte. Trávení Vašich chvil se dá například cyklistikou nebo nenáročnými procházkami. Zaplavete si na vyhledávané Orlické přehradě, ulovíte ryby na Rabyňe, navštívíte krokodýlí ZOO Protivín nebo vzdálenější Zámek Hluboká. Vrátit se do minulosti můžete ve středověké krčmě Písek nebo v pivovaru Protivín.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v našem Penzionu Benešovský mlýn, který disponuje celkovou kapacitou pro 148 hostů. Na výběr máme pokoje, chatky, místa na stanování i pro karavany. Vybrat si můžete z našich 1 až 6-lůžkových pokojů v penzionu, patnácti 6-lůžkových bungalovů či okolních míst pro stany nebo karavany.

Každý pokoj disponuje kromě příslušného počtu lůžek i vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokoji je stejně zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet a možnost doplatit si televizi. V létě máte k užívání i bungalovy, v nichž jsou k dispozici lůžka pro klidný spánek a toalety. Hosté v bungalovech využijí dvě společné koupelny se sprchovým koutem v přilehlé budově.

V hlavní bude penzionu si vychutnáte výborné jídla v restauraci s kapacitou pro 100 osob. V restauraci si také podíváte na program v televizore nebo Vás zahřeje teplo z krbu. Nechybí ani útulná vinárna pro 30 osob, salonek pro 20 osob, tělocvična s možností posilování a hry stolního tenisu. Děti se zahrají na dětském hřišti. Von si posedíte na zastřešené terase, ugrilujete jídla na grilu, ohništi nebo jejich připravíte v kotlíku. S radostí Vám uschováme kola, zapůjčíme dětskou židličku, postýlku, kola. Parkování aut je přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!