Rodinný penzion s bazénem na Vysočině

Penzion Bobrová se nachází, tak jak název napovídá, v obci Bobrová, v okrese Žďár nad Sázavou, v Kraji Vysočina. Obec leží jižně od CHKO Žďárské vrchy, jen 11 km od Nového Města na Moravě.

Vydejte se na túru do Žďárských vrchů, kde Vás lesy provede množství turistických tras, z toho jsou čtyři naučné a mnohé jsou vhodné i na cyklovýlety. K nejznámějším vrchům zde patří Čertův kámen, Čtyři palice nebo Devět skal. Určitě byste měli navštívit i kostel na Zelené hoře, který je architektonickým unikátem a je zapsán v seznamu UNESCO. Z dalších zajímavých staveb v okolí obce Bobrová zmíníme zámky Křižanov a Osová, hrad Pernštejn, hrad a zámek Velké Meziříčí i zříceniny hradů Lísek - Bukov a Aueršperk. Děti zaujmete návštěvou westernového městečka Šiklův mlýn. Léto si zpříjemníte koupáním na přírodním koupališti v Novém Městě na Moravě, krytý bazén v relaxačním centru Žďár nad Sázavou využijete během celého roku. V zimě si užijete zábavu na svazích lyžařských středisek Harusák, Nutrie, Kovářová nebo Fajtův kopec.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 31 hostů. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Pronajímají se většinou jednotlivé pokoje, je však možné pronajmout i celý objekt jen pro Vaši skupinu, například v případě firemních akcí, rodinných setkání nebo sportovních soustředění.

Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- dvou 2-lůžkových,
- dvou 3-lůžkových,
- tří 4-lůžkových,
- jednom 5-lůžkovém,
- jednom 4-lůžkovém apartmánu s jednou 2-lůžkovou ložnicí a obývací místností se dvěma lůžky.

Všechna lůžka jsou samostatná, lze je dle potřeby spojit do dvoulůžka. Každý pokoj je vybaven televizí se satelitním příjmem a disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro děti Vám na požádání poskytneme dětskou postýlku.

Všichni hosté mohou využívat společenskou místnost s televizí, CD přehrávačem a dětským koutkem, která slouží také jako jídelna. Zde se podávají snídaně a večeře (nejsme restaurace, vaříme jen pro ubytované hosty). Jídla si případně připravíte sami, ve společné kuchyni (za poplatek), kde využijete elektrickou i mikrovlnnou troubu, keramickou varnou desku, rychlovarnou konvici, kávovar, toastovač a nechybí ani chladnička s mrazákem, myčka nádobí a jídelní stůl. Společenskou místnost je možné využít také jako prostor pro školení nebo workshopy, po předchozí dohodě zajistíme pro Vás projektor a plátno. Při společenské místnosti se nacházejí dvě samostatné toalety.

V exteriéru najdete množství možností trávení volného času. Aktivnější z Vás ocení multifunkční hřiště, kde si zahrajete tenis či basketbal nebo využijete lezeckou stěnu. V létě si užijete osvěžení v bazénu. Pro děti Vám připravíme menší nafukovací bazén a zabaví se také na hřišti s pískovištěm, trampolínou, prolézačkami, houpačkou a skluzavkou. Samozřejmostí je vyhrazen prostor pro úschovu kol. Až 10 aut zaparkujete v uzavřeném dvoře u penzionu. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Bobrová!