Příjemné ubytování v klidné části města

Ubytování je situováno v klidné části náměstí městečka Žacléře, v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji. S radostí u nás ubytujeme skupinky přátel, turisty, rekreantů či rodinky s dětmi.

Penzion nabízí celoročně příjemné ubytování s celkovou kapacitou pro 17 osob. Disponujeme jedním 6-lůžkovým apartmánem a dvěma 4-lůžkovými rodinnými pokoji s dvěma ložnicemi.

Apartmán se nachází v přízemí. Tvoří ho dvě ložnice, obě s manželskou a samostatnou postelí, s přistýlkou na rozkládací posteli a televizí. Součástí apartmánu je kuchyň vybavená plynovým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, toustovačem, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením. Komfort Vám zaručí dvě koupelny se sprchou a fénem, jedna s toaletou a samostatná toaleta.

Schodištěm se dostanete do dvou rodinných pokojů se dvěma ložnicemi. Na pravé straně je umístěn 4-lůžkový rodinný pokoj. Tvoří ho dvě ložnice, jedna s manželskou a jednolůžkovou postelí a druhá s jednolůžkovou postelí a přistýlkou na rozkládací posteli. Na levé straně je umístěn druhý 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, každá se dvěma samostatnými lůžky. Obě pokoje disponují, televizí, rychlovarnou konvicí a koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Všichni naši hosté mají k dispozici rozsáhlou společenskou místnost a kompletně vybavenou kuchyň v přízemí. Ve společenské místnosti je Vám k dispozici gaučové posezení, televize, společenské hry, barové a jídelní posezení a stolní fotbal. Oblíbený pokrm si navaříte v kuchyni s plynovým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a myčkou nádobí. V přízemí se dále nacházejí dvě samostatné toalety.

V letním období si svůj pobyt zpříjemníte grilováním a čerstvý vzduch si vychutnáte na venkovním posezení. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFI připojení na internet. V případě potřeby Vám připravíme dětskou jídelní židli. Své auta si zaparkujete hned u penzionu.

Penzion je výborný výchozí bod pro množství zajímavých turistických či cyklistických tras. Doporučujeme Vám navštívit Rozhlednu Eliška, Zříceninu hradu Skály (Bischofstein), Rolandova vyhlídku, Přírodní památku Slunečná stráň, Zámek Horní Maršov či Zámek Trutnov. V létě se zchladíte v Retropark Sejfy - Lesní plovárna, Letní koupaliště MEBYS Trutnov a relax si užijete v Jánských lázních. V zimě si výborně zalyžujete na upravovaných svazích lyžařských středisek jako je Family Ski Park Bret, Ski areál Arrakis, Skipark Mladé Buky i Ski areál Černá hora - Janské Lázně.

Přijďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii v klidném prostředí útulného Penzionu Bonaqa Žacléř. Už nyní se na Vás těšíme.