Přímo na sjezdovce, s wellness

Jedinečný výhled na klidnou obec Bublava se Vám naskytne při ubytování v horském Penzionu Bublava. Penzion je na svahu sjezdovky lyžařského areálu Bublava - Stříbrná.

Výhled z některých našich pokojů na panoramu Krušných hor Vás zajisté zaujme. Můžete se však vydat po značených trasách pro cyklisty, turisty i běžce a užívat si krásné přírodní scenérie. Zajímavé je také lezení po skalách, Zoo Klingenthal s možností hlazení zvířat jako i letní bobová dráha. V dosahu 15 km je zážitkové koupaliště s umělými vlnami IFA Schöneck, do 40 km Františkovy Lázně. V zimě je zde možné kromě lyžování také běžkování.

Náš celoročně dostupný penzion na horách nabízí příjemné ubytování pro každého hosta. Celkově dokážeme ubytovat 44 osob v těchto pokojích:
- jednom 2-lůžkovém s vlastním sociálním zařízením,
- tří 2-lůžkových se společným sociálním zařízením,
- tří 4-lůžkových s vlastním sociálním zařízením,
- tří 4-lůžkových se společným sociálním zařízením,
- tří 4-lůžkových turistik se společným sociálním zařízením.

Pokoje jsou vybaveny příslušným počtem jednolůžkových postelí. V pokojích turistik jsou k dispozici i palandy. Součástí každého pokoje je také televizor. V pokojích s vlastním sociálním zařízením je koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou. Ostatní pokoje mají společné koupelny se sprchovými kouty přímo na chodbě. Víme na požádání zajistit dětskou postýlku. V objektu je WiFi připojení na internet zdarma.

V penzionu se výborně najíte v restauraci s barem, terasou a dětským koutkem. Kapacita restaurace je 60 míst. K dispozici je také salonek pro skupinky, zasedačka s možností zapůjčení techniky. Pozor - penzion má vlastní wellness se saunou, vířivkou a venkovním bazénem. K penzionu náleží i hřiště, kde se dají hrát mnohé hry (tenis, florbal, basketbal i nohejbal) + bohatě vybavené dětské hřiště. Ven je také letní zahrádka, altán, gril, ohniště, posezení. V rámci penzionu je lyžárna se sušiči lyžáků, úschovna kol spolu se zapůjčením kol. Soukromé parkoviště je samozřejmostí přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!