Příjemné ubytování s vinnym sklípkem

Penzion Bulhary se nachází 300 m od centra klidné obce Bulhary na Jižní Moravě, nedaleko Lednicko - valtického areálu. Vítáni jsou u nás všichni, kteří si chtějí odpočinout v příjemném prostředí s možností návštěvy našeho vinného sklípku.

Ubytovat se můžete během každého jednoho dne v roce. Pro naše hosty máme připraveny různé varianty ubytování s celkovou kapacitou pro 22 osob. K dispozici jsou Vám následující pokoje:
- 2-lůžkový pokoj č. 1 s manželskou postelí,
- 2-lůžkový pokoj č. 2 s manželskou postelí,
- 3-lůžkový pokoj č. 3 se třemi samostatnými lůžky,
- 3-lůžkový pokoj č. 4 s manželskou a samostatnou postelí,
- 2-lůžkový pokoj č. 5 se dvěma samostatnými lůžky,
- 2-lůžkový pokoj č. 6 se dvěma samostatnými lůžky,
- 2-lůžkový pokoj č. 7 s manželskou postelí,
- 4-lůžkový pokoj č. 8 s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a možností přistýlky na rozkládacím gauči.

Pokoje č. 2. č. 4 a č. 5 sdílejí společné sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a samostatnou toaletu. Ostatní pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pokoje č. 6 až č. 8 se nacházejí ve vedlejší budově, se vstupem ze zahrady. Pokoj č. 8 je navíc dovybavena mini ledničkou a gaučem, který po rozložení slouží jako 2-lůžko.

Ubytovaní hosté si společné chvíle v kruhu nejbližších vychutnají ve společenské místnosti s gaučovým sezením, jejíž součástí je kuchyňský kout s elektrickou dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. K dispozici zde máte ještě jednu kompletně zařízenou kuchyň s elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem a třemi chladničkami s mrazničkou. Tato kuchyňka se nachází u pergole.

Svůj pobyt si zpříjemníte na rozsáhlé zahradě s úžasnou pergolou s gaučovým sezením, stoly se židlemi a dětskými židlemi. Pro přípravu chutných grilovaných pochutin využijete gril či zahradní krb. Ze zahradní houpačky můžete klidně sledovat, jak Vaše ratolesti dovádějí na trampolíně, houpačce i pískovišti. Pobavíte se také badmintonem, stolním tenisem a zařídíme Vám i zapůjčení kol v místní půjčovně. Za každého počasí jste vítáni v našem vinným sklípku, kde je možné uspořádat degustaci lahodných vín s občerstvením. V případě zájmu Vám po nahlášení umíme zabezpečit chutnou snídani ze zdejšího hostince.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi internetové připojení. V případě potřeby Vám připravíme dětskou postýlku a vysokou jídelní židli. Kola si pohodlně uskladníte v garáži a svá auta bezpečně zaparkujete hned u penzionu.

Okolí penzionu je vynikajícím výchozím bodem pro absolvování různých turistických či cyklistických výletů. Doporučujeme Vám navštívit Přírodní památku pastvinu u Lednice, Rozhlednu Maják Přítluky, Rozhlednu Dalibor, Biosférické rezervace Dolní Morava, Zámek Lednice, Hraniční zámeček, Chráněnou krajinnou oblast Pálava, Janův hrad, Přírodní rezervaci Lednické rybníky, přírodní rezervaci Slanisko, Zříceninu Dívčí hrady či Zámek Mikulov. Děti jistě ocení Lanový park Pirátská loď. V létě se příjemně zchladíte ve Vodní nádrži Nové Mlýny a relax si můžete dopřát v Lázních Lednice. Rybáři si rybaření vychutnají v četných rybnících a jezerech jako je např. Mahenovo jezero, Křivé jezero, Hlohovecký rybník či Mlýnský rybník.

Pokud hledáte klid a chcete si odpočinout od hluku velkoměsta, srdečně Vás zveme strávit příjemnou dovolenou v našem Penzionu Bulhary.