Penzion s ideální polohou v centru města

Penzion Centrum má ideální polohu u řeky v centru města České Budějovice. V těsné blízkosti penzionu najdete obchody, restaurace a také mnohé historické památky.

Při pobytu v tomto městě budete chtít určitě navštívit některé z mnoha historických památek, jako například náměstí Přemysla Otakara II., barokní radnici, Samsonovu kašnu, katedrálu sv. Mikuláše či Černou věž. Z historických památek v okolí stojí za zmínku zámek Hluboká nad Vltavou a také vesnička Holašovice. Pro děti bude zážitkem planetárium, Hopsárium nebo lanový park Květen přímo ve městě nebo si můžete naplánovat výlet do zoologických zahrad Hluboká nad Vltavou a Dvorec. Dospělí si určitě nenechají ujít Pivovar Budějovický Budvar. V letních vedrech Vám dobře padne osvěžení ve vodě na koupalištích Viva, Dobrá voda či Borek, v přehradě Římov nebo rybnících Mrhal a Bezdrev. Pokud pobyt v Českých Budějovicích plánujete na zimu, lyžovat se dá v lyžařském areálu Dubičné, necelých 5 km od centra města.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu, kde se ubytuje 10 hostů v pěti pokojích. K dispozici je Vám jeden 1-lůžkový pokoj s možností přistýlky (s terasou), jeden 2-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky (s balkonem) a tři 2-lůžkové pokoje s manželskými postelemi. K vybavení pokojů patří kromě lůžek úložné prostory a televize. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ve všech pokojích je dostupné WiFi připojení na internet.

Snídaně, které jsou zahrnuty v ceně ubytování, se podávají ve společné jídelně. Zde je Vám během dne k dispozici také kuchyňka s vařičem, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Z jídelny se dostanete na společnou terasu s posezením, kde je povoleno kouření. V přízemí penzionu najdete kavárnu. V případě potřeby Vám kola odložíme v kotelně. Penzion nedisponuje parkovacími místy, zaparkovat můžete na veřejném parkovišti asi 4 minuty chůze od penzionu. Těšíme se na Vás v Penzionu Centrum.