Penzion uprostřed šumavských lesů!

Srdečně Vás vítáme v našem rodinném Penzionu Chata Kačerov, který se nachází na samotě uprostřed lesů, v části Kašperských Hor zvané Řetenice. Malebný Plzeňský kraj je známý svými přírodními krásami a mnoha možnostmi celoročního trávení volného času.

Nabízíme Vám ubytování s kapacitou 45 lůžek (včetně přistýlek), ideální pro rodiny s dětmi, turisty, sportovní nadšence a také milovníky dobrého jídla, nakolik součástí penzionu je i restaurace s kvalitní domácí kuchyní. Klidný spánek po dlouhém a zajímavě stráveném dni si dopřejete v následujících pokojích:
- čtyř 2-lůžkových pokojích,
- osmi 4-lůžkových apartmánech s 2 ložnicemi.

Všechny pokoje disponují manželskými lůžky a televizí s kabelovým příjmem. Pro navýšení kapacity Vám můžeme zprostředkovat ještě 5 přistýlek v podobě rozkládacích mobilních lůžek na kterýkoli z pokojů. Soukromé koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou pro každý pokoj samozřejmostí. Hezké okamžiky strávíte také v sdílené společenské místnosti s pohovkou a společenskými hrami. Nezapomenutelnou atmosféru Vám přitom bude vytvářet hřejivý oheň z krbu. Pro ty, co mají v oblibě skutečný relax a nechávají se rádi rozmazlovat, máme připravenou saunu s vířivkou. V celém objektu jsme navíc zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Prostorná zelená zahrada a čerstvý vzduch Vás vylákají do exteriéru. Posedíte si při ohnisku, na kterém opečete slaninu či špekáčky nebo ugrilujete masíčko se zeleninou na našem grilu. Po dobrém a sytém jídle se osvěžíte a proberete v bazénu (víceúčelová vodní nádrž), případně si zahrajete volejbal a nohejbal. Na Vaše ratolesti jsme samozřejmě nezapomněli, dosytosti se mohou vyřádit na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a trampolínou. V záloze máme dokonce 6 dětských postýlek. Lyžaři a cyklisté odloží svou sportovní výbavu v úschovně. Auta zaparkujete přímo u objektu.

Kromě příjemných chvil strávených v penzionu se Vám nabízejí i romantické toulky po okolí, turistika, cykloturistika, houbaření, sportovní vyžití, poznávání atrakcí a památek. Za zmínku stojí Obří hrad, relax v Šumavských lázních, Zřícenina bašty Pustý Hrádek, Klostermannova rozhledna, Hrad Kašperk, Strašínská jeskyně, Vyhlídková věž Jezerní slať či Sušický mechanický betlém. Horké letní dny strávíte ideální na Koupališti Sušice, Chalupském jezírku či Prášilském jezeře. Fanoušci zimných sportů si zase zamilují zasněžené svahy přilehlých lyžařských středisek - Ski areál Kašperské hory, Skiareál Nezdice, Lyžařský vlek Javorník, Ski areál Nové Hutě a mnohé jiné.

Pevně ​​věříme, že dovolená strávená v Penzionu Chata Kačerov bude jednou z Vašich nejmilejších a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!