Luxusní ubytování s výbornými službami

Pokud hledáte luxusní ubytování v blízkosti lesů s výbornými službami a s možností jízdy na koních, tak jste nás právě našli. Toto všechno a ještě více si můžete vychutnat v našem nově vzniklém penzionu Cheveldon v obci Bílichov, v okrese Kladno.

Obec je oblíbenou turistickou oblastí. Najdete zde mnoho lesů a rybníků. Bílichovské údolí bylo prohlášeno za Národní přírodní památku. Milovníci historie si na své přijdou při návštěvě Národopisného muzea Slánska, Muzea Nové Strašecí, Železničního muzea Zlonice, Vlastivědného muzea ve Slaném či Zámku Nový Hrad u Jimlína. Zábavu si dopřejete v Aquaparku Slaný nebo na městském koupališti Louny. Na turistiku se vydejte na Kounovský kamenné řady, na horu Oblík, Kamenné slunce (s unikátními geologickými útvary) nebo na vzdálenější vrch Milá.

Penzion Cheveldon Vám nabízí své luxusní prostory během celého roku. K dispozici je Vám 30 lůžek včetně přistýlek. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- dvou 2-lůžkových pokojích Standard s manželskou postelí,
- dvou 2-lůžkových pokojích Deluxe s manželskou postelí Queen,
- jednom pokoji Superior s manželskou postelí Queen a dvěma přistýlkami na rozkládací pohovce,
- dvou 5-lůžkových pokojích typu Family room č. 1, 2, se dvěma manželskými postelemi a samostatným lůžkem,
- jednom 4-lůžkovém pokoji typu Family room č. 3 se dvěma manželskými postelemi,
- jednom 4-lůžkovém pokoji typu Superior Standard se dvěma manželskými postelemi.

Všechny pokoje v našem penzionu disponují s téměř stejným vybavením. Kromě příslušného počtu lůžek má každý pokoj k dispozici také televizor na anténu, vlastní koupelnu se sprchovým koutem (vanou ve Family room č. 2), umyvadlem, ručníky a toaletou. Některé pokoje mají nádherný výhled do údolí přes velké francouzské okno. V interiéru je pro děti připraven dětský koutek s hračkami. V celém objektu penzionu mohou hosté využívat bezplatné WiFi připojení na internet.

Hosté během pobytu mají k dispozici restauraci s terasou a posezením s možností objednání si polopenze. Rovněž zde mohou využívat přenosný gril a ohniště. Pro nejmenší tu čeká pískoviště s hračkami, houpačka, trampolína a dětský koutek s hračkami. V areálu objektu se nacházejí stáje se sportovními koňmi, do kterých se po předchozí dohodě s majiteli můžete přijít podívat, případně si sjednat lekci ježdění s kvalifikovaným instruktorem, pro dětičky si také můžete domluvit jízdu na poníků. Pokud k nám zavítáte s malými dětmi, rádi Vám zajistíme dětskou postýlku a v restauraci židli na krmení. Dlouhé chvíle si zkrátíte hrou stolní tenis, cvičením na kardiostroji v mini posilovně nebo zapůjčením kol (za poplatek). Vaše kola Vám rádi odložíme v místnosti k tomu určené. Svá auta si zaparkujete na parkovišti u penzionu. Věříme, že se Vám u nás v Penzionu Cheveldon bude líbit a dovolenou si vychutnáte plnými doušky. Těšíme se na Vás.