Blízko přehrady, skvělá cena, pro páry

Na břehu řeky Dyje, v klidném prostředí městečka Vranov nad Dyjí, přibližně 15 minut pěšky od místní přehrady se nachází náš příjemně zařízený Penzion Dagmar. Naše ubytování je skvělé pro pobyt rodinek s dětmi, seniory i páry toužící po ubytování blízko vody za výhodnou cenu.

Léto či zima - jsme Vám přístupní během celého roku v Penzionu Dagmar, jehož maximální kapacita je 9 osob. Na výběr máte z těchto verzí pokojů:
- dvou 2-lůžkových, v jednom jsou odděleny lůžka (s možností spojit do dvoj lůžka), v druhém manželská postel,
- jednom 4-lůžkovém pokoji, kde je manželská postel a rozkládací gauč pro dvě osoby. Součástí pokoje je také televize a východ na terasu s posezením.

V rámci našeho ubytování můžete využívat společnou kuchyň, jejíž součástí je plyn. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, jídelní sezení a veškeré potřebné nádobí. Hostům dobře poslouží i společná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmé je WiFi připojení na internet.

Rádi trávíte čas na čerstvém vzduchu? U nás, na zahradě s udržovaným trávníkem si tento čas můžete užívat na posezení na terase, v zahradní houpačce nebo při přípravě jídel na ohni (gril, ohniště). Dětičky se mohou zahrát míčové hry. Své čtyřkolové miláčky můžete zaparkovat přímo na pozemku penzionu. Těšíme se na to, jak u nás, v našem útulném Penzionu Dagmar můžete prožít pohodový čas v blízkosti spousta atrakcí.

V široké oblasti městečka se rozprostírá nádherná příroda Národního parku Podyjí. Park je protkán mnohými značenými trasami, ve kterých se zorientuje nejeden cyklista i turista. Rodinná dovolená může začít přímo na Vranovské přehradě, kde si dobře zaplavete, pobavíte se v lanovém centru, popřípadě ulovíte ryby. Městečko je zajímavé i historií - navštívit můžete středověký hrad Bítov nebo v románském slohu postavený Zámek Vranov nad Dyjí. Turisté zvyknou navštěvovat i rozhlednu Rumburak, moto muzeum Lesná, plavit se lodí nebo převést turistickým vláčkem ve Vranově i Znojmě. V zimě doporučujeme vychutnávání kvalitního jídla či pití v místních restauracích a barech.