Klidné místo v Lednicko-valtickém areálu

V malém údolí, na samé hranici s Rakouskem, v kraji výborného vína a mnoha vinařských akcí a cyklostezek najdete náš penzion Dobré časy, který jsme nově vystavěli a dokončili v roce 2019. Přesnější poloha penzionu je v městské části Úvaly patřící městu Valtice.

Lednicko - valtický areál je jako krajinný celek od prosince 1996 zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Považuje se za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě a možná i na světě. Ze severozápadu na něj navazuje CHKO Pálava. Během pobytu Vám také vřele doporučujeme výlet do Zámku Valtice, hradu a zámku Dolní Kounice, skanzenu Strážnice či do Zámku Břeclav. Pokud preferujete spíše turistiku a poznávání okolí, pak zde na Váš čeká Jeskyně Na Turoldu, Rozhledna Maják, pro nejmenší ZOO Hodonín, Papoušci zoo Bošovice a zajímavé Vodní dílo Nové Mlýny, což je kaskáda tří přehradních nádrží na řece Dyji pod pod Pavlovskými vrchy. Skvělou zábavu ale i relax v nejmodernějším aquaparku Aqualand Moravia v Čechách najdete pouze 20 minut jízdy autem od Brna.

V našem stylovém Penzionu Dobré časy s kapacitou 18 lůžek (včetně přistýlek) Vás celoročně ubytujeme v pěti útulných pokojích, vybavených ve vintage stylu. Na výběr máte z těchto pokojů:
- jednoho 2-lůžkového pokoje č. 1 s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na matracích (větší) v přízemí,
- jednoho 2-lůžkového pokoje č. 2 s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na matracích (menší) v přízemí,
- jednoho 2-lůžkového pokoje č. 3 s manželskou postelí v přízemí,
- jednoho mezonetového apartmánu č. 4 v přízemí,
- jednoho 2-lůžkového pokoje č. 5 s manželskou postelí v podkroví.

Součástí všech pokojů je kromě příslušného počtu lůžek i mini lednička, televizor s anténou, rychlovarná konvice a samozřejmostí je také vlastní koupelna s toaletou.

Mezonetový apartmán disponuje na patře manželskou postelí, samostatným lůžkem a přistýlkami na matracích. Na jeho přízemí se nachází gauč, který také slouží jako přistýlka pro jednu osobu. Ve vybavení apartmánu je také televizor s anténou, minichladnička, rychlovarná konvice, vlastní sociální zařízení s vanou a toaletou. Ve vstupní hale je pro nejmenší připravena skříň s hračkami a společenskými hrami. Součástí penzionu je také vinný sklep s posezením u krbu a plně vybavenou kuchyní (v suterénu penzionu). Ve sklepě má každý pokoj vlastní kóji, kde si mohou hosté vybrat z množství vín a tyto pak při odchodu uhradit (ceník vín na každém pokoji). V celém objektu je pro hosty zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na dvoře, ze kterého je výhled na vinice a ovocný sad, si můžete jen tak posedět nebo i grilovat. Dětičky za zajisté potěší houpačce. Na požádání Vám umíme zapůjčit i dětskou postýlku (za poplatek) a židli na krmení. Vaše kola si odložíte v místnosti k tomu určené. Své auta zaparkujete buď přímo u areálu nebo do 20 m od něj. Tak neváhejte a přijďte se k nám ubytovat, u nás najdete klid, pohodu i odpočinek. Budete ubytováni v nejklidnější části Lednicko - valtického areálu. Těšíme se na Vás!