Stylový bývalý mlýn s krytým bazénem !

Zrelaxujte se v atraktivní chalupě Dvořákův mlýn, která se nachází na okraji obce Bělá nad Radbuzou, v Chráněné krajinné oblasti Český les. Naše chalupa je výjimečná díky vnitřnímu bazénu, rybníku, potůčku i vodopádu.

Máte rádi přírodu? Od nás se po několika cyklostezkách dostanete přímo do ,,Českého lesa", kde si nasbíráte lesní plody či houby, i podíváte se na nádherné výhledy z rozhledny. V případě, že raději preferujete nenáročné procházky či nordic walking, můžete si je užít přímo při našem rybníku s možností rybolovu. V létě se zabavíte v Aquaparku Přimda i bazénech Koupaliště Závist. Nejbližší možnosti na lyžování jsou - lyžařský vlek Přimda 12 km, Klenčí pod Čerchovem 27 km a lyžařské středisko s lanovkou Hohen Bogen 50 km.

V každém ročním období si u nás přijdete na své. Naše chalupa Dvořákův mlýn je původně bývalý mlýn, který jsme předělali na ubytování. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 8 hostů.

Příjemný čas strávíte ve společenské místnosti s krbem, televizorem se satelitním příjmem a gaučovým sezením. Odtud se dostanete na balkon s výhledem na okolí i k baru se sezením. Milovníci vaření i hospodyňky ocení nadstandardně vybavenou kuchyň (s el. spotřebiči a veškerým potřebným nádobím). Na tomto patře je také umístěna koupelna s hydromasážní vanou, pračkou a toaletou s bidetem.

V podkroví jsou pro klidný spánek připraveny tři ložnice. Na výběr máte 1-lůžkovou se samostatným lůžkem, ze kterého se dá vysunout další lůžko, i 2-lůžkovou s manželskou postelí či 4-lůžkovou s palandou a manželskou postelí. Komfort poskytuje druhá koupelna s toaletou a bidetom. Ostať ve spojení s okolním světem můžete prostřednictvím bezplatného WiFi připojení na internet.

Už ze společenské místnosti se dostanete k vyhřívanému klimatizovanému vnitřnímu bazénu. Pokud Vás lákají sluneční paprsky, z místnosti s bazénem vede východ na terasu. Zde si posedíte na sezení i připravíte jídla na grilu. Víme Vám uschovat Vaše kola či lyže. Tak neváhejte, odparkujte Vaše auta přímo u našeho ubytování a prožijte speciální čas s těmi, na kterých Vám nejvíce záleží. Těšíme se na Vás!