Útulný apartmán s venkovním bazénem

Náš komfortní Penzion Eva - to je apartmán, který se nachází v Crhově v Jihomoravském kraji. Výborný relax si u nás užijete nejen v apartmánu, i na zahradě, kde jsme pro Vás připravili altán s posezením a venkovním nafukovacím bazénem.

Celoročně přístupný apartmán Penzionu Eva je situován na druhém patře rodinného domu. Apartmán disponuje vlastním vchodem a celkově je připraven pro pobyt maximálně 8 osob.

Apartmán tvoří obývací místnost, kuchyň, dvě ložnice a koupelna. Hezké chvíle si můžete užívat v obývací místnosti s LCD televizorem se satelitním příjmem, společenskými hrami a sezením. V kuchyni je vše potřebné - plyn. sporák s el. troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní sezení. Spánek zajišťuje 3-lůžková ložnice s manželskou postelí a pevným lůžkem, jakož i 5-lůžková s manželskou postelí a třemi pevnými lůžky. K dispozici je také koupelna s vanou, toaletou a WiFi připojení na internet.

Hlavně v letním období si můžete užívat sluneční paprsky na zahradě. Připravili jsme pro Vás posezení v altánku, možnost grilování v krbu, na grilu i ohni. V rámci ubytování máme prostory na odložení kol a lyží. Děti se mohou hrát na sousedním, bohatě vybaveném dětském hřišti. Vás může potěšit hra tenisu na multifunkčním obecním hřišti. Na požádání Vám zapůjčíme dětskou postýlku i jídelní židli. Parkování vozidel je bezplatné při ubytování. Těšíme se na Vás!

A co nabízí okolí? Určitě si můžete užívat krásné scenérie ze sedla kola po cyklistických trasách. Dobře padne i běhání nebo nenáročné procházky okolní přírodou. Při teplotách přesahujících 20 stupňů se můžete ochladit nebo si zaplavat vě vodní nádrž Letovice i na přehradě Vír. Oblíbené jsou Nedvědice s hradem Pernštejn, Rájec nad Svitavou se zámkem i prohlídka zámku Kunštát. S dětmi se dá zabavit v přírodním areálu Šiklův mlýn (Šikland), navštívit lamí farma v Ústupu i Kateřinská jeskyně. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Skiareálu Olešnice na Moravě i Skiareálu Hodonín u Kunštátu.