Útulně zařízené ubytování na Moravě

Chcete trávit dovolenou nebo odpočinek v blízkosti známých lázní Velké Losiny? Tak Vás zveme do našeho soukromého ubytování Penzion Eva ***, který se nachází uprostřed malebné vesničky Sobotín. Vhodný je pro rodinky s dětmi i díky familiární atmosféře.

Pokud rádi poznáváte okolí, nezapomeňte si přibalit se sebou kola nebo dobrou náladu na procházky Jeseníky. Tělo i duši dokonale zrelaxujete ve wellness centru resortu Sobotín. Na celodenní výlet si naplánujte zábavu do Aquacenta Šumperk. Spolu s ratolestmi se podíváte na výrobu papíru v blízkém Muzeu papíru Velké Losiny nebo nakouknete do minulosti na zámku Sobotín. V zimním období doporučujeme lyžování na svazích místního lyžařského střediska i vyvézt se lanovkou na Loučná nad Desnou - Přemyslov a snowboardovat dole.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v našem familiární Penzionu Eva ***, který disponuje maximální kapacitou pro 9 hostů. Na výběr máte tyto varianty ubytování:
- přízemní apartmán s jednou 3-lůžkovou ložnicí (manželská postel a samostatné lůžko), vhodný i pro imobilní hosty,
- podkrovní apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky, druhou 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a dvěma přistýlkami na pohovce.

Apartmány jsou kromě ložnicové části s televizorem a rádiem vybavené také kuchyňkou. Právě zde si připravíte své chutné pokrmy, kde můžete využít el. dvojplotnu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a ledničku. Podkrovní je dovybaven kávovarem. Komfort v přízemním apartmánu zajišťuje vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V podkroví je koupelna s vanou a fénem, a samostatná toaleta. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér ubytování přímo podněcuje k odpočívání v altánku i na posezení na terase. Připravit si speciality víte na grilu nebo ve venkovním krbu. Po dohodě Vám umíme pořídit snídani. U nás si můžete uschovat kola i lyže. Parkování pro tři auta je zajištěno přímo při ubytování. Láká Vás představa strávit klidný čas u nás? Věříme, že se Vám to podaří. Stačí už jen přijít. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata