V centru města, pro obchodní cestující

Penzion Freudův sen *** najdete v historické části centra města Příbor v Moravskoslezském kraji.

Během celého roku je Vám k dispozici penzion s celkovou kapacitou pro 6 hostů. Naše ubytování je vyhledáváno zejména turisty či obchodními cestujícími.

Nabízíme Vám čtyři pokoje, dva 1-lůžkové, jeden 2-lůžkový se samostatnými lůžky a jeden 2-lůžkový s manželskou postelí. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, ledničkou a pracovním nebo jídelním stolem se židlemi. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V salonku se podávají vydatné a chutné snídaně, které si můžete přiobjednat k pobytu. Během celého dne je Vám zde k dispozici kávovar a další vybavení na přípravu teplých nápojů. V penzionu si můžete zakoupit med a další včelařské výrobky. Parkovací místa pro 4 auta se nacházejí přímo u objektu, další parkovací místa v případě potřeby na ulici. Na požádání Vás vyzvedneme na letišti v Mošnově nebo na vlakovém nádraží v Příboru. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Freudův sen ***!

Rádi Vám poradíme kam se v okolí vybrat na turistiku. Podlehněte kouzlu historického centra města, naproti penzionu se nachází Piaristická zahrada, kde se můžete projít, odpočinout si a z vyhlídky se podívat na město. Návštěva rodného domu Sigmunda Freuda Vám přiblíží jeho život a práci. Jednou z dominant města je barokní kostel sv. Valentina s červeno-bílou fasádou. Pokud Vás baví historie, doporučujeme navštívit Skanzen lidové architektury v Rožnově pod Radhoštěm. V blízkém městě Hukvaldy se podíváte na jeden z největších hradních komplexů a také dům skladatele Leoše Janáčka. V létě si užijete vodní radovánky na moderním koupališti přímo v Příboru. V zimě si vyberete z mnoha sjezdovek a běžeckých tratí v Ski areálu Pustevny nebo můžete upřednostnit blížší menší vleky v Kopřivnici a Novém Jičíně.