Penzion v hezké přírodě Jizerských hor

Zveme Vás do Penzionu Gentiana, kteří se nachází na okraji města Desné, v klidném prostředí Jizerských hor. Díky ideální poloze to máte blízko do přírody ak j více atrakcím v okolí.

Penzion Gentiana nabízí prostor pro celkem 19 osob. Ideální je pro každý typ hosta - rodiny, páry i seniory. Vybrat si u nás můžete z těchto typů pokojů:
- jednoho 4-lůžkového s manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky,
- dvou 5-lůžkových se dvěma manželskými postelemi a jedním odděleným lůžkem,
- jednoho 5-lůžkového rodinného pokoje se dvěma ložnicemi - jedna se dvěma oddělenými lůžky a druhá s manželskou postelí a pevným lůžkem.

V každém pokoji si můžete kromě spánku připravit chutné drobnosti. K dispozici je rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice a drobné nádobí. V každém pokoji je také vlastní koupelna se sprchovým koutem, sušákem prádla a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi internetové připojení.

Ve společenské místnosti si můžete nejen příjemně odpočinout. Podávají se zde také snídaně, které je třeba dohodnout předem. V této místnosti se je umístěn krb, televize se satelitním příjmem a mini bar. Pokud se u nás ubytujete s pejskem, využít může Váš miláček služby psího salonu.

Na oplocené zahrádce je prostor k přípravě jídel na plynovém grilu nebo ohništi. Odpočinete si tu na posezení i v zahradní houpačce. V nabídce máme i prostory na odložení Vašich kol a lyží. Parkování vozidel je přímo v na oploceném pozemku. Těšíme se na Vás. Věříme, že se k nám budete vracet jako přátelé.

Jen pár kilometrů od nás si můžete dopřát lyžování nebo snowboarding na upravovaných svazích středisek Harrachov, Špičák nebo v Jablonci Nad Nisou. V posledním zmíněném městě si zakoupíte i výrobky ze skla. Klidně si naplánujte výlet na rozhlednu Tanvaldský Špičák, do muzea výroby hraček nebo i muzea lehkého opevnění na pomezí. V letním období si užijete výhledy ze sedla kola i během procházky okolní přírodou Jizerských hor a Krkonoš. V Jablonci a Liberci se dá navštívit atraktivní aqua centra a za zmínku stojí zábavné a nákupní centrum v Liberci Babylon. Koupání je fajn i na vodní nádrži Souš.